najlepszy-sklep-n69

 

Marka Love&Desire to producent najsilniejszych feromonów dla kobiet i mężczyzn. Perfumy producenta zawierają wszystkie naturalne feromony, zapewniając wysoką skuteczność i powodzenie. Dodatkowym atutem perfum Love&Desire są wyjątkowe kompozycje zapachowe.

Love&Desire

Filtruj wyniki
Pojemność
Filtruj wyniki
 1. Regular Price 81,00 zł Cena promocyjna 64,99 zł - 20% oszczędzasz 16,01 zł

  Love & Desire perfumy z feromonami dla kobiet

  50 ml
  Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  Regular Price 81,00 zł Cena promocyjna 64,99 zł - 20% oszczędzasz 16,01 zł
  Love & Desire perfumy z feromonami dla kobiet Love & Desire perfumy z feromonami dla kobiet
 2. Regular Price 62,00 zł Cena promocyjna 49,00 zł - 21% oszczędzasz 13,00 zł

  Love & Desire feromony męskie

  15 ml
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 62,00 zł Cena promocyjna 49,00 zł - 21% oszczędzasz 13,00 zł
  Love & Desire feromony męskie Love & Desire feromony męskie
 3. Regular Price 57,00 zł Cena promocyjna 45,99 zł - 19% oszczędzasz 11,01 zł

  Love & Desire feromony damskie

  15 ml
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 57,00 zł Cena promocyjna 45,99 zł - 19% oszczędzasz 11,01 zł
  Love & Desire feromony damskie Love & Desire feromony damskie
 • 1

Love&Desire feromony: najmocniejsze na rynku

Producent Love&Desire dał się poznać jako dystrybutor jednych z najskuteczniejszych feromonów na rynku. Mamy oczywiście na myśli perfumy Love& Desire wykorzystujące najmocniejsze feromony, między innymi androsteron, androstenon, czy androstadienon. Producent zwraca uwagę, że to właśnie odpowiednie stężenie feromonów i użycie najsilniejszych naturalnie wydzielanych związków chemicznych zwanych feromonami stoi za ich skutecznością!

Love&Desire męskie feromony z perfumami

Za skutecznością działania kosmetyków i perfum z feromonami stoi odpowiednia mieszanka. Każdy z wyróżnionych feromonów, o których możecie przeczytać w naszym wpisie blogowym, cechuje się innymi właściwościami. Najważniejsze jest to, by odpowiednie feromony miały dobre stężenie. Nie mogą być rozcieńczone, bo wtedy ich skuteczność spada, gdyż maleje szansa, że dotrą do powonienia rozmówcy, a przecież o to chodzi.

Męskie feromony z perfumami Love&Desire są niezwykle skuteczną mieszanką właśnie ze względu na odpowiednie stężenie i ilość męskich feromonów. W połączeniu z seksowną, męską kompozycją zapachową feromony Love&Desire są szalenie efektowne i kuszące. 

Perfumy damskie Love&Desire z feromonami

Odpowiednikiem męskiej linii zapachowej Love&Desire jest damska seria zapachowa. Perfumy damskie Love&Desire z feromonami zawierają zmysłową kompozycję zapachową połączoną z damskimi feromonami. Do szczególnie lubianych perfum dla kobiet należą Love&Desire Gold Femme oraz różowe perfumy Love&Desire, które również znajdziecie w ofercie N69.

Love&Desire Gold opinie użytkowników

Marka Love&Desire jest obecna na rynku kosmetycznym od 10 lat. Od tamtej pory jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie feromonów i perfum zawierających skuteczną mieszankę naturalnych feromonów. Szczególne uznanie (dowodem na to są opinie użytkowników dostępne na różnych stronach w sieci), zdobyła linia perfum Love&Desire Gold. To ekskluzywna seria perfum dla kobiet i mężczyzn, która szczyci się najsilniejszą mieszanką feromonów. Opinie wskazują na to, że jest to prawda, ponieważ seria Love&Desire Gold plasuje się na 1 miejscu  rankingów w sieci. 

Aktualne Promocje

Zobacz wszystkie »