Perifit to renomowana marka specjalizująca się we wzmacnianiu mięśni dna miednicy. Kulki gejszy Perifit dostępne są tylko w autoryzowanych sklepach. Zobacz, co potrafią!

  1. Regular Price 874,00 zł Cena promocyjna 698,99 zł - 20% oszczędzasz 175,01 zł

    Perifit Kegel Exerciser trener mięśni kegla z interaktywnymi grami do ćwiczeń

    zielony
    Regular Price 874,00 zł Cena promocyjna 698,99 zł - 20% oszczędzasz 175,01 zł
    Perifit Kegel Exerciser trener mięśni kegla z interaktywnymi grami do ćwiczeń Perifit Kegel Exerciser trener mięśni kegla z interaktywnymi grami do ćwiczeń
  • 1

Perifit, co to za marka?

Perifit to marka działająca aktywnie na rynku od kilku lat. Misją pochodzącej z Francji marki Perifit jest szerzenie wśród kobiet świadomości własnego ciała. Perifit całkowicie skupia się na mięśniach dna miednicy i to im dedykowane są produkty Perifit. Założyciele marki oraz wszyscy badacze biorący udział w stworzeniu inteligentnego urządzenia do treningu mięśni Kegla poświęcili wiele lat pracy, by w 2017 roku wypuścić na rynek gadżet, który zrewolucjonizował rynek. Kulki gejszy Perifit Kegel Exerciser szybko okazały się prawdziwym hitem. 

Jak działają kulki gejszy Perifit?

Kulki gejszy Perifit łączą się z aplikacją, która staje się osobistym trenerem użytkowniczki. Wyposażone w czujne sensory kulki waginalne Perifit określają wytrzymałość, siłę i kurczliwość mięśni dna miednicy, a następnie dopasowują do nich konkretny trening. Ćwiczenia mięśni Kegla z kulkami Perifit polegają na graniu w gry znajdujące się w aplikacji. Do osiągania coraz lepszych wyników i wygrywania kolejnych rozgrywek wykorzystuje pracę mięśni Kegla. Kulki gejszy Perifit należy zaciskać przy użyciu mięśni Kegla w momencie, kiedy aplikacja wyda takie polecenie poprzez grę. Drugą czynnością jest rozluźnienie mięśni. 

Dlaczego warto wybrać kulki gejszy Perifit?

Kulki gejszy Perifit mają naprawdę wysoką jakość. Warto zwrócić uwagę, że nie trzeba ich ładować ani wymieniać baterii. Wbudowane baterie będą działały przez około 10 lat aktywnego używania kulek. Wykonane z silikonu medycznego kulki Perifit są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i proste w czyszczeniu. Jednak najważniejszym powodem, dla którego warto wybrać kulki gejszy Perifit jest ich skuteczność. Trening mięśni dna miednicy z kulkami Perifit jest przyjemny, satysfakcjonujący i na 100% skuteczny. Przy Perifit nie ma możliwości wykonywania ćwiczeń nieprawidłowo. Dzięki Perifit nie istnieje ryzyko braku efektów! Co więcej, nie jest możliwe przetrenowanie mięśni, czy pogorszenie ich stanu. Z Perifit Kegel Exerciser efekty pojawiają się już po kilku tygodniach.