Partner Couples wibrator dla par, jak używać?

Partner Couples to niepozorny wibrator dla dwojga, który swoimi wibracjami i delikatną strukturą jest w stanie zwiększyć przyjemność, jaką odczuwa para w czasie seksu. Wibrator dla par to idealne urozmaicenie wspólnych igraszek i sposób na podgrzanie atmosfery w sypialni a dla kobiet idealne wzmocnienie żeby osiągnąć orgazm.

Wibrator dla par

Wibratory dla par to zabawki erotyczne o konkretnym działaniu. Ich cechą charakterystyczną jest to, że można korzystać z przyjemności, jaką dają w czasie seksu. Wszystko dzięki dopracowanej konstrukcji. Wibrator dla dwojga ma stosunkowo niewielki rozmiar.

Elastyczny silikon umożliwia perfekcyjne dopasowanie jednej części gadżetu do łechtaczki (w tym przypadku jest to część, na której na zdjęciu widoczny jest kciuk), a drugiej, cieńszej i dłuższej do wnętrza pochwy. Pod tą częścią wsuwa się dodatkowo penis podczas stosunku.

partner-wibrator-dla-par-w-reku

Czy wiesz, że?

Część wnikająca do wnętrza pochwy jest węższa i cieńsza od drugiego ramienia. Dzięki temu z łatwością zmieści się w pochwie razem z penisem.

Chociaż każdy wibrator możecie z powodzeniem wykorzystać w czasie gry wstępnej, jedynie wibrator dla par, obok pierścieni erekcyjnych, zapewnia jednoczesną przyjemność zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie, w trakcie stosunku. 

Wibrator dla par, jak działa?

Na czym polega fenomen wibratorów dla dwojga? Podstawową zaletą jest fakt, że można z nich korzystać w trakcie seksu. Przyjemność czerpie każda ze stron, a zabawka nie odbiera uwagi, którą zakochani chcą skupiać na sobie. Ponadto:

 • Wibrator zapewnia dodatkowe uczucie wypełnienia, co ułatwia osiągnięcie orgazmu i uwrażliwia na ruchy prącia w pochwie
 • Różne tryby wibracji gwarantują przyjemność dopasowaną do potrzeb każdej pary
 • Delikatny silikon to źródło dodatkowej stymulacji dla penisa, który w trakcie ruchów ociera się o miłą strukturę
 • Wibrator wzmacnia doznania zwłaszcza wtedy, kiedy użyjesz go razem z lubrykantem rozgrzewającym lub chłodzącym
 • Wypustki pieszczą punkt G u kobiet
 • Część wibrująca pieści łechtaczkę

Tyle wszystkiego w jednym momencie powoduje znacznie szybsze orgazmy i ogromne podniecenie!
partner-wibrator-dla-par-w-reku

Wibratory dla dwojga, takie jak Partner Couples, są wodoodporne, a więc wyjątkowo proste w czyszczeniu. Wystarczy woda i mydło antybakteryjne! Po wyschnięciu zabawki schowaj ją do osobnego pudełka lub materiałowego etui.  Dodatkowo Wasza pomysłowość może wyjść poza drzwi sypialni na przykład pod prysznic?

Masażer dla par Partner

Przyjrzyjmy się z bliska wibratorowi marki Partner. Co oferuje nam masażer dla par Partner? Przyjemność zaczyna się już na poziomie delikatnego silikonu, który gładką strukturą przyjemnie masuje strefy erogenne i intymne. Poniżej kilka detali:

 • Wibrator zasilany jest dwoma silniczkami, co zapewnia mocne wibracje w każdej części gadżetu. Zarówno w tej na łechtaczce jak i tej wewnątrz pochwy
 • Do wyboru mamy 10 trybów wibracji.
 • Partner zasilany jest kablem USB. Wystarczą 2 godziny ładowania do pełnej godziny zabawy. Port magnetyczny to dwie kropki widoczne na zdjęciu.

partner-wibrator-dla-par-ladowanie
 • Wymiary wibratora wynoszą: 9,5 x 3,5 x 6,7 cm.
 • Panel sterowania to miejsce otoczone obramowaniem w srebrnym kolorze. Wystarczy przytrzymać jeden z dwóch przycisków, by włączyć lub wyłączyć urządzenie. 

Jak działa i wibruje Partner Couples możecie zobaczyć na filmiku poniżej:

Warto wspomnieć, że Partner Couples to nie jedyna propozycja wibratora dla par marki. Z pewnością zainteresuje Cię także Partner Whale o fantazyjnej budowie i żebrowaniach wzmacniających doznania. Warto spojrzeć również na recenzję podobnego gadżetu, a mianowicie Partner Plus. To tańsze modele wibratorów, które doskonale sprawdzą się podczas poszukiwania idealnego gadżetu dla siebie. 

Partner – idealny wibrator dla dwojga? Opinia

Na początek trzeba przyznać, że wibrator Partner ma naprawdę korzystną cenę. Kosztuje znacznie poniżej 100 zł, co czyni z niego doskonały gadżet na początek. Polecany zwłaszcza tym parom, które jeszcze nie korzystały z gadżetów erotycznych, by mogły zobaczyć, jak sprawdza się wibrator dla dwojga w ich sypialni.

partner-wibrator-dla-par-opinia

Na niższą cenę wpływa na pewno zwykłe opakowanie, brak etui brak sterowania telefonem. Ale Partner oferuje sporo trybów wibracji i ma kształt, który bardzo fajnie pieści strefy erogenne. Pary, które znają już gadżety erotyczne, z pewnością będą chciały sięgnąć po gadżet sterowany pilotem lub zdalnie. Jednak w tak korzystnej cenie Partner sprawdzi się naprawdę dobrze. Oczywiście jeżeli możecie pozwolić sobie na gadżet najwyższych lotów a co za tym idzie najdroższy to polecamy skusić się na We-Vibe sync wibrator dla par, który zbiera same najlepsze opinie.

Wibrator jest przyjemny w dotyku, ma dopracowany kształt i zmienne tryby wibracji. A co Ty o tym sądzisz? Być może warto dać sobie szansę na własną opinię? 

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0