Perfumy z feromonami: najsilniejsze feromony damskie i męskie!

Ostatnio numerem jeden wśród Polaków są perfumy z feromonami lub szeroko pojęte feromony, którymi można wzbogacić naturalną gamę atrakcyjnych dla płci przeciwnej związków zapachowych. Przy okazji tego tematu pojawia się również wiele pytań: jakie feromony są najsilniejsze? Czy feromony działają? Co to ANDROSTATIEDON czy ANDROSTENOL? Jak pachną perfumy z feromonami ? Zapraszamy do wpisu, który wskaże Wam, czym cechują się najsilniejsze feromony damskie i męskie!

Co to są feromony? Jak działają?

Feromony to związki zapachowe produkowane przez organizm człowieka. I nie tylko człowieka, ponieważ zwierzęta również mają bardzo silnie feromony. A wszystko po to, by ułatwić erotyczną komunikację między osobnikami różnej płci. To tak zwana komunikacja niewerbalna. Charakterystyczne feromony docierają do zmysłu powonienia i wywołują podświadome zainteresowanie osobą, która te feromony wydziela. 

obsessive perfumy z feromonami

Skuteczność feromonów była i jest przedmiotem licznych badań naukowych. Swego czasu działanie feromonów było uważane za mit, natomiast ich skuteczność została ostatecznie potwierdzona. Można zatem zakładać, że osoba, która uzupełnia swoje naturalne erotyczne feromony dodatkową mieszanką ukrytą w perfumach czy innych kosmetykach, staje się atrakcyjniejsza i bardziej seksowna w oczach płci przeciwnej. 

Co muszą mieć w składzie feromony, żeby działały?

Aby kosmetyki z feromonami były skuteczne, muszą mieć w składzie prawdziwe feromony. ;) Nie każdy produkt kosmetytczny reklamowany jako feromon faktycznie nim będzie. Dlatego zerkajcie na składy, zwłaszcza kiedy wybieracie droższy produkt z nadzieją na super efekt. 

Skład feromonów dla Kobiet

ANDROSTATIEDON

Uznany za kuszący feromon androstatiedon odpowiada za pobudzenie i poprawę nastroju u kobiet. Feromon ten można znaleźć w męskim nasieniu, pocie, a nawet krwi. Nie ma zapachu.

ESTRATETRAENOL

Kolejny z serii kuszących feromonów kobiecych. Estratetraenol działa pobudzająco na mężczyzn i wzmacnia ochotę na seks. Dodatkowo ma działanie poprawiające nastrój. 

Skład feromonów dla mężczyzn

ANDROSTENOL

Androstenol jest męskim feromonem, który jest produkowany u mężczyzn w okresie dojrzewania. Feromon znajduje się w moczu lub pocie. Najwięcej tego składnika produkują jednak świnie (taka ciekawostka). Androstenol odpowiada za przyciąganie wzroku, jeśli skupimy się na jego erotycznej stronie.

ANDROSTERON

Męski hormon płciowy zwany androsteronem odpowiada za męskość. Należący do grupy androgenów odpowiada za głos i owłosienie.  

ANDROSTENON

Feromon męski o bardzo charakterystycznej woni, która, choć może wydawać się nieprzyjemna, jest bardzo skuteczna. Natomiast nie martwcie się: perfumy z dodatkiem tego feromonu będą pachniały ładnie i kusząco, ponieważ są wynikiem mieszanki różnych komponentów. 

Dlaczego feromony nie działają? Na to musisz zwrócić uwagę!

Wciąż można znaleźć opinie, że feromony nie działają i jakie produkty z feromonami wybrać, by na pewno były skuteczne. Tutaj warto zwrócić uwagę na 2 kwestie: feromony damskie i męskie są różne, a w dodatku konieczne jest kupowanie kosmetyków z feromonami od zaufanego producenta.

Feromony stały się ostatnio bardzo modne. Wiele przedsiębiorców stara się ten fakt wykorzystać i do składu swoich kosmetyków dodaje mieszanki, które są feromonami tylko z nazwy. Nic dziwnego zatem, że coś takiego nie wywołuje efektu. 

Feromony nie zwalaniją Was z obowiązku starania się o uwagę drugiej osoby!

Bardzo często bywa również tak, że leniwi poszukiwacze miłości decydują się na swego rodzaju złoty środek i kupują feromony z myślą, że wykonają całą robotę za nich. To byłoby wspaniałe, ale magia w prawdziwym życiu nie istnieje. ;) Nie liczcie na to, że spsikani perfumami z dodatkiem feromonów zdobędziecie każdego mężczyznę lub każdą kobietę w zasięgu wzroku tylko dlatego, że macie kuszący zapach. 

obsessive perfumy z feromonami

Feromony to pomocnicy w sztuce uwodzenia. Ich zadaniem jest podnoszenie Waszej atrakcyjności w oczach płci przeciwnej, co sprawia, że Wasz podryw i flirt wywołują lepsze i większe wrażenie. Poza tym warto liczyć się z tym, że komuś może nie przypaść do gustu nasz charakter, a wtedy nawet wygląd gwiazdy filmowej na niewiele się zda. Natomiast, jeśli bierzecie te czynniki pod uwagę, feromony naprawdę mogą pomóc Wam w udanym życiu erotycznym i randkowym.

Najsilniejsze feromony dla Kobiet, czyli takie, które działają na mężczyzn 

Okazuje się, że to właśnie damskie feromony są najczęściej poszukiwanymi. Perfumy damskie z feromonami to takie, które działają na mężczyzn. Warto powiedzieć sobie kilka słów o wyróżnionych feromonach, których powinniśmy szukać w dobrej jakości kosmetykach z feromonami. Niżej opisane feromony są z grupy damskich lub męskich feromonów. Męskie feromony są atrakcyjne dla kobiet, ale odstraszające dla mężczyzn i na odwrót. 

feromony damskie obsessive

Bezzapachowe feromony

Sprytne mieszanki feromonów to tak zwane bezzapachowe feromony. Bezzapachowe w tym sensie, że nie czujemy konkretnego aromatu, ale nasz zmysł powonienia i tak odbiera należyte sygnały. Proces odbywa się trochę nieświadomie, czyli dokładnie tak, jak dzieje się to w przypadku naturalnie wydzielanych feromonów. 

Bezzapachowe feromony są również w sprzedaży na rynku. Są to na przykład feromony Pherostrong, które codziennie możecie łączyć ze swoimi ulubionymi perfumami, wzmacniając ich kuszącą moc. 

Uwaga: Warto wiedzieć, że feromony są tak samo skuteczne zarówno jako czysty związek feromonów, jak i w połączeniu z perfumami. Perfumy nie osłabiają działania feromonów, wręcz przeciwnie: kuszący, przyjemny zapach może spotęgować ich działanie. To dlatego właśnie perfumy z feromonami są najpopularniejszym produktem tego typu. 

Ranking perfumy z feromonami

#1 Love & Desire Gold Femme perfumy damskie z feromonami

love&Desire perfumy z feromonami

Perfumy z feromonami Love & Desire Gold Femme uznane zostały za najsilniejsze feromony damskie dostępne na rynku. W N69 są nowością, ale na runku funkcjonują już od 10 lat. Złota kolekcja perfum z feromonami Femme (dla kobiet) i Homme (dla mężczyzn) są numerem jeden! Można powiedzieć, że to skuteczność potwierdzona praktyką zadowolonych kobiet i mężczyzn. ;)

# 2 PheroStrong Exclusive perfumy z feromonami damskie

pherostrong exclusive perfumy z feromonami

Popularne mieszanki prawdziwych feromonów tworzy również marka PheroStrong. Na pewno ją znacie! Perfumy z feromonami PheroStrong Exclusive tworzą wyjątkową mieszankę zapachową o głębokim, kobiecym aromacie paczuli, jaśminu i wanilii. 

#3 Love & Desire perfumy z feromonami dla kobiet

love & desire perfumy z feromonami

Różowe perfumy z feromonami Love & Desire również należą do bestsellerowej kolekcji. Damskie perfumy pięknie pachną, mieszając feromony z drzewem cedrowym, czarną porzeczką i włoską klementynką oraz płatkami aromatycznych kwiatów. Bogaty, zmysłowy aromat perfum wzmacnia działanie opisanych wyżej feromonów. 

#4 PheroStrong feromony bezzapachowe dla kobiet

pherostrong feromony bezzapachowe

Skuteczna mieszanka prawdziwych feromonów w postaci wydajnego koncentratu. Bezzapachowe feromony PheroStrong są jednymi z najskuteczniejszych mieszanek czystych feromonów, które swobodnie można łączyć z ulubionymi perfumami lub stosować bez.

#5  PheroStrong feromony bezzapachowe dla mężczyzn

pherostrong feromony męskie

Bezzapachowe feromony mają również swoją męską wersję. Przy wyborze feromonów dla siebie trzeba o tym pamiętać, by odpowiednio dobrać mieszankę dla uzyskania efektu. PheroStrong feromony bezzapachowe dla mężczyzn również są w czołówce najchętniej wybieranych produktów z feromonami. Podobnie jak w przypadu damskich feromonów, te również można łączyć z ulubionymi perfumami. 

Feromony Obsessive

Pierwszą marką, która wprowadziła w swoją (i przy okazji naszą ofertę) kosmetyki erotyczne z feromonami jest marka bielizny erotycznej Obsessive. Feromony Obsessive to nie tylko aromatyczne perfumy dla kobiet i seksowne perfumy z feromonami dla mężczyzn, ale również relaksujące kule do kąpieli. Zwłaszcza kule do kąpieli są świetnym dodatkiem, bo pozwalają na relaks przed randką, a zawarte w nich feromony otulają ciało magiczną mieszanką.

obsessive kule z feromonami

Ostatnio uzupełniliśmy wirtualne półki N69 o kolejne najsilniejsze feromony w perfumach dla kobiet i mężczyzn. Są to szeroko znane flakoniki perfum z feromonami Love & Desire

Po co ludziom sztuczne feromony, skoro mają własne?

Zastanawiacie się pewnie, po co ludzie tak usilnie poszukują sztucznych feromonów, skoro organizm ludzki również je produkuje? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: cywilizacja! Zwróćcie uwagę, że zwierzęta nie korzystają z perfum, zapachowych żeli pod prysznic i nie noszą również ubrań wypranych w silnych chemicznych proszkach do prania. Także zamiłowanie człowieka do higieny (nie to, żebyśmy tego nie pochwalali) powoduje, że warstwa naturalnego zapachu człowieka jest albo tłumiona, albo całkowicie zmywana. 

Ciężko jest przełożyć naturalne feromony nad higienę, stąd popularność sztucznych feromonów jest oczywista. Feromony są popularne również dlatego, że kosmetyki z ich dodatkiem nie są specjalnie droższe, a same feromony nie wywołują negatywnych skutków ubocznych. Trudno więc znaleźć argument przeciwko feromonom i zdecydowanie fajnie jest spróbować takich produktów dla własnej przyjemności. 

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 2.8