Perifit: najlepsze kulki gejszy do ćwiczenia mięśni Kegla!

Kulki Perifit to nowoczesne kulki gejszy sterowane aplikacją na telefon. Dokładniej, jest to trener mięśni Kegla, dzięki któremu możemy skutecznie trenować, grając w gry znajdujące się w aplikacji.

Perifit to rewolucyjne rozwiązanie do ćwiczeń dna miednicy. Perifit zapewnia prawidłowe ćwiczenia kegla przy użyciu ekscytującej technologii grywalizacji.

Dlaczego kulki Perifit są najlepszymi kulkami do ćwiczeń mięśni Kegla?

 • Perifit to najlepszy system do ćwiczeń Kegla, zaprojektowany, aby wyleczyć i wzmocnić dno miednicy oraz odzyskać kontrolę nad pęcherzem. To jedyny system interaktywnej aplikacji działającej biofeedbackowo w czasie rzeczywistym.
 • Perifit to jedyne urządzenie, które identyfikuje nieprawidłowe skurcze dzięki unikalnej opatentowanej technologii podwójnego czujnika.
 • Wykonane są z nieuczulającego silikonu medycznego
 • Perifit kulki są zarejestrowane przez FDA, i są w 100% bezpieczne w użyciu. Wytwarzają tylko niejonizujące fale Bluetooth Low Energy ze swojej antenki, która zawsze pozostaje na zewnątrz ciała. Urządzenia Bluetooth mają bardzo małą moc - około 10 000 razy mniej niż zwykły smartfon. 
 • Rekomendowane do ćwiczeń mięśni Kegla przez ponad 1000 lekarzy
 • Pomagają w leczeniu nietrzymania moczu
 • Poprawiają doznania w seksie
 • Pomagają powrócić mięśniom miednicy po porodzie lub po zabiegach chirurgicznych
 • 100% wodoodporne i łatwe do utrzymania w czystości
 • Nie ma potrzeby ładowania, bateria starcza na 10 lat!

 

Perifit Kegel Exerciser trener mięśni Kegla

perifit kegel exerciser kulki gejszy

Silikonowe kulki gejszy działające w połączeniu z darmową aplikacją na telefon: Perifit Kegel Exerciser. Dostępne w 2 kolorach kulki waginalne to prawdziwa rewolucja na rynku. Trener mięśni Kegla Perifit Kegel Exerciser motywuje i uczy, jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie dna miednicy. Skuteczność kulek gejszy Perifit jest potwierdzona badaniami, a ich działanie potwierdzają zadowolone użytkowniczki na całym świecie.

Zjawisko grywalizacji w kulkach gejszy Perifit

Grywalizacja jest coraz popularniejszą techniką, która polega na wykorzystywaniu technik i rozwiązań z gier do podnoszenia zaangażowania poza światem gier. Technika grywalizacji stosowana jest nie bez powodu. Dzięki niej możliwe jest osiąganie lepszych wyników. Ta wysoka skuteczność widoczna jest również przy ćwiczeniach mięśni Kegla z użyciem aplikacji Perifit. 

perifit kegel exerciser

Jak wygląda ćwiczenie mięśni Kegla podczas grania w aplikacji Perifit?

W autorskiej aplikacji, do której dostęp mamy po zakupie kulek gejszy Perifit Kegel Exerciser. W aplikacji są różne gry, z których najbardziej znana jest ta omawiana w materiałach promocyjnych marki.

 • W grze sterujemy lotem ptaka za pomocą mięśni dna miednicy. Zaciskanie mięśni Kegla sprawia, że ptak leci do góry. Rozluźnianie powoduje obniżanie lotu ptaka. W ten sposób możliwe jest omijanie przeszkód i czerpanie satysfakcji z gry.
 • W aplikacji znajduje się kilka gier, a zadania są różne, więc ciężko się nimi znudzić.
 • Satysfakcja z grania to świetna rozrywka, ale przy okazji robimy znakomity trening mięśni Kegla.

 

aplikacja perifit

Kulka gejszy Perifit wyposażona jest w czujne sensory, które monitorują pracę mięśni dna miednicy, a także dostosowują scenariusz ćwiczeń do indywidualnej wytrzymałości i elastyczności mięśni.

Granie w gry Perifit Kegel Exerciser za pomocą mięśni Kegla? To wciąga!

Pierwsze, co zwróciło naszą uwagę, to oczywiście grywalizacja i możliwość skutecznego ćwiczenia mięśni Kegla podczas relaksu i rozrywki. Tutaj nie ma możliwości niepowodzenia, ponieważ aplikacja Perifit monituruje każdy ruch mięśni dna miednicy. Jeśli chociaż 1 skurcz zostanie wykonany nieprawidłowo, aplikacja natychmiast da o tym znać.

perifit kegel exerciser kulki gejszy

Kolejną istotną cechą kulek gejszy Perifit Kegel Exerciser jest brak konieczności ich ładowania. Baterii również nie trzeba wymieniać, ponieważ wbudowany akumulator wewnątrz kulek waginalnych działa 10 lat.

Kulki gejszy Perifit są wynikiem pracy doświadczonych osób, które całą swoją naukową ścieżkę poświęciły mięśniom dna miednicy. Perifit Kegel Exerciser to wynik pracy tych osób, a badania i liczne testy potwierdziły skuteczność tego wynalazku. Perifit zdecydowanie nie są kolejnym gadżetem erotycznym, który po prostu ładnie wygląda, ale w praktyce różnie z nim bywa. Perifit Kegel Exerciser naprawdę działają.

Dlaczego Perifit Kegel Exerciser są szczególnie polecane dla kobiet po porodzie?

Istotna kwestia to możliwość ćwiczenia mięśni dna miednicy bez ryzyka, że robimy to nieprawidłowo. Nie ma nic bardziej szkodliwego dla kondycji mięśni niż źle wykonywane ćwiczenia, a to niestety zdarza się często. 

Nieprawidłowe ćwiczenie mięśni Kegla w najlepszym wypadku kończy się brakiem efektów. Znacznie częściej dochodzi do pogorszenia stanu mięśni Kegla. A zupełnie nie o to chodzi! Dlatego, bez względu na to, jakie kulki gejszy macie do swojej dyspozycji, zanim zaczniecie ćwiczenia, dowiedzcie się wszystkiego na temat prawidłowego treningu mięśni dna miednicy.

Tymczasem wracając do kulek gejszy Perifit. Jak pisaliśmy wyżej, Perifit sygnalizuje, kiedy ćwiczenia wykonywane są nieprawidłowo. Przy nieprawidłowych ćwiczeniach przegrywamy w grze Perifit. W ten sposób kulki waginalne zapewniają pełne bezpieczeństwo.

Warto również wspomnieć o tym, że Perifit Kegel Exerciser są hipoalergiczne i nie obciążają mięśni Kegla. Z tymi kulkami się nie chodzi, tylko ćwiczy na siedząco lub na leżąco. Nie ma więc również ryzyka, że kulka wypadnie z pochwy, ponieważ słabe mięśnie nie będą w stanie jej utrzymać.

Jak włożyć kulki gejszy?

Najłatwiejszym sposobem włożenia kulek do ćwiczeń mięśni Kegla jest użycie lubrykantu na bazie wody.

Nakładamy nieco lubrykantu na kulki i delikatnie wsuwamy w pochwę.

Łatwiej jest wsunąć kulki pochylając się, lub przykucając, dzięki czemu łatwiej jest wsunąć dłonią kulki do pochwy.

Jak długo i jak często go używać kulki Perifit?

Zalecamy co najmniej 30 minut w tygodniu trenować. Możesz trenować tylko raz w tygodniu lub trenować 5 minut dziennie, to zależy od Ciebie!

Im więcej trenujesz, tym szybciej osiągasz wyniki. Wiemy, jak trudno jest znaleźć czas dla siebie, ale nie pożałujesz, efekty są niesamowite!


Na jakim telefonie działa aplikacja Perifit?

Bezpłatna aplikacja Perifit jest kompatybilna z:

- Dowolny iPhone lub iPad z systemem iOS 11 lub nowszym

- Dowolny smartfon i tablet z systemem Android w wersji 5 lub nowszej

Jak ładować kulki Perifit?

Urządzenie jest już w pełni naładowane, możesz go używać od razu po wyjęciu z pudełka i nie musisz martwić się o ładowanie go przez 10 lat. Bateria zapewnia 10 lat regularnego treningu (30 minut tygodniowo) i jest objęta 5-letnią gwarancją. 

Jakie są skutki zdrowotne, zagrożenia i niebezpieczeństwa związane z promieniowaniem Perifit?

Perifit to urządzenie zarejestrowane przez FDA, które jest w 100% bezpieczne w użyciu. Wykorzystuje niejonizujące fale Bluetooth Low Energy z zakończeń, które przez cały czas pozostają poza ciałem. Bluetooth jest uważany za najbezpieczniejszy sygnał bezprzewodowy, 1000 razy niż standardowe fale 4G. To jest powód, dla którego Bluetooth jest używany w większości bezprzewodowych urządzeń medycznych. Technologia Bluetooth Low Energy, zastosowana w Perificie, generuje emisje średnio 3 razy niższe niż standardowy Bluetooth.

Czy mogę używać Perifit podczas ciąży?

Perifit to urządzenie zarejestrowane przez FDA, które jest w 100% bezpieczne w użyciu. Wytwarza tylko niejonizujące fale Bluetooth Low Energy ze swojej anteny (biały przewód), która zawsze pozostaje na zewnątrz ciała. Urządzenia Bluetooth mają bardzo małą moc - około 10 000 razy mniej niż zwykły smartfon. Z tego powodu wiele bezprzewodowych urządzeń medycznych i medycznych korzysta z technologii Bluetooth.

Co więcej, Perifit wykorzystuje technologię Bluetooth Low Energy, która zapewnia jeszcze niższą emisję niż standardowy Bluetooth.

Niemniej biorąc to pod uwagę, kobiety w ciąży, powinny odczekać 6 tygodni po porodzie, aby z niego skorzystać, ze względu na brak danych dotyczących wpływu fal na płód, a także potrzebę wygojenia dna miednicy.

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0