feelztoys-lea

feelztoys-lea-gratis-satisfyer

Recenzja masturbatora Tenga Spinner Hexa

Opakowanie masturbatora Tenga Spinner Hexa

Na zdjęciach w internecie masturbator Tenga Spinner Hexa wydawał się większy, więc kiedy przyszedł, zaskoczyło mnie jakie poręczne jest jego opakowanie – nieco większe może niż puszka redbull. Falujące wyżłobienia na części szarej, plastikowej tuby pudełka sugerują główną cechę wyróżniającą produkt – jego skrętność. Część opakowania jest przezroczysta i zdradza, co jest w środku. Opakowanie zawiera dużo szczegółowych informacji o wyrobie: użyte materiały (elastomery, polipropylen, polistyren, polietylen) i zapewnienie, że są bezpieczne w kontakcie z ciałem, skład załączonej próbki lubrykantu, wskazanie, by przechowywać produkt w chłodnym, suchym i zacienionym miejscu itp. Widać, że Tenga to solidny producent ;)

recenzja-masturbatora-tenga-spinner-hexa

Na opakowaniu jest też informacja, że ta jego przezroczysta część pomyślana została jako podstawka do suszenia zabawki, a po wysuszeniu całe opakowanie służy do bezpiecznego przechowywania produktu. Gadżet został wyprodukowany w Japonii. Po zerwaniu zewnętrznego plastiku (PET), otworzeniu tuby i zdjęciu z masturbatora ochronnej folii można nareszcie poczuć jego miękkość – elastomer z jakiego jest wykonany, jest bardzo przyjemny w dotyku. Należy jeszcze wyjąć ze środka mały usztywniacz z umieszczoną wewnątrz saszetką (7ml) lubrykantu na bazie wody. Wewnątrz znajduje się także instrukcja użycia.

recenzja-masturbatora-tenga-spinner-hexa-zawartosc-pudelka

Tenga Spinner Hexa masturbator – wygląd

Masturbator jest wykonany z dwuwarstwowego, przezroczystego elastomeru. Między warstwami zatopiona jest pomarańczowa spirala (również z elastomeru) i to ona powoduje skręcanie spinnera podczas nakładania i zdejmowania masturbatora z penisa. Wewnętrzna strona gadżetu wyprofilowana jest w heksagonalny trójwymiarowy wzór ze spiczastymi wypustkami. Określone przez producenta jako "pointed" mogą się kojarzyć z czymś ostrym, ale wykonanie z miękkiego materiału sprawia, że ostrość ta przekuwa się wyłącznie na przyjemne doznania na członku.

recenzja-masturbatora-tenga-spinner-hexa-wnetrze

Mastubator ma 14 cm długości całkowitej, 5,6 cm średnicy i waży ok. 190 gramów. Dzięki temu, że elastomer jest rozciągliwy, może się rozciągnąć na różne długości penisów nawet do 17 cm długości.

recenzja-masturbatora-tenga-spinner-hexa-elastycznosc

Jak używać masturbatora Tenga Spinner Hexa?

Przed użyciem umyłem masturbator i wysuszyłem go. Wprawdzie Hexy nie można wywrócić na druga stronę, ale można częściowo wywinąć brzegi w miejscu otworu, co bardzo ułatwia czyszczenie. Należy pamiętać, by myć gadżet tylko w zimnej lub letniej wodzie i nie używać środków myjących bogatych w kwasy, związki zasadowe lub tych zawierających alkohol, ponieważ mogą one uszkodzić materiał produktu. Najlepiej wybrać jeden z wielu dostępnych na rynku toy cleanerów.

recenzja-masturbatora-tenga-spinner-hexa-podkladka-do-suszenie

Przed użyciem należy nałożyć lubrykant do środka i dookoła otworu wejściowego. Do pierwszego użycia zastosowałem próbkę lubrykantu dołączoną przez producenta. Okazało się, że jest to próbka Tenga Hole Lotion Real. Uważam, że to bardzo dobry pomysł, bo lubię testować nowe lubrykanty, a tego nie miałem jeszcze okazji stosować. Zapewnił on dobre nawilżenie i nie był zbyt lepki. Bez niego nie da się włożyć penisa, więc nie polecam wciskać masturbatora na siłę.

recenzja-masturbatora-tenga-spinner-hexa-lubrykant

Przed nałożeniem należy masturbator ścisnąć trzymając otworem do dołu tak, by wypuścić z jego wnętrza powietrze. Podczas używania najlepiej trzymać masturbator za jego górną część – to właśnie wtedy efekt skręcania jest najbardziej intensywny. Muszę przyznać, że skręcanie się produktu przy wertykalnym poruszaniu zabawką dawało naprawdę fantastyczne odczucia. W połączeniu z wypustkami wewnętrznymi było to naprawdę coś nowego i bardzo przyjemnego. Dodatkowo jego ciasne wnętrze bardzo mocno oddaje moc wypustek i bardzo mocno podnieca. Na pewno do użycia tego masturbatora niezbędne jest penis we wzwodzie.

recenzja-masturbatora-tenga-spinner-hexa-zabki-w-heksagonalnych-kaflach

Tenga Spinner Hexa przy odpowiedniej pielęgnacji może być używany wielokrotnie, więc już się cieszę na następne użycia, bo naprawdę warto po niego sięgać.

Idealny dla:

  • Wszystkich szukających dobrego mocnego masturbatora
  • Dyskretnego masturbatora, który nie nawiązuje wyglądem do części intymnych
  • Poszukujących fajnych dodatkowych wrażeń par, super sprawdza się do "rozruszania" ;)
  • Delikatny materiał umożliwi trzymanie Spinnera między nogami przez dziewczynę symulując tym samym wchodzenie niczym w pochwę

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 4.5