Satisfyer Pro 2 Vibration bezdotykowy stymulator dla kobiet!

Bezdotykowy masażer łechtaczki, jakim jest Satisfyer Pro 2 Vibration, przyciąga uwagę na wiele sposobów. Wygodny, cichy, dopracowany, a przy tym w korzystnej cenie! Poznaj wszystkie zalety tego stymulatora łechtaczki dla kobiet i dowiedz się, jak działa!

Satisfyer Pro 2 Vibration bezdotykowy stymulator orgazmu

Stymulator do łechtaczki, czyli Satisfyer Pro 2 Vibration dostępny jest na rynku już od dłuższego czasu i jest ulepszoną wersją o dodatkowe wibrację do Satisfyer Pro 2 Next Generation który jest jednym z najmocniejszych bezdotykowych masażerów. Przyjemne, estetyczne opakowanie, kolor różowego złota sprawia, że kobiety kupują dla siebie same ten dyskretny gadżet erotyczny. 

satisfyer-pro-vibration-2-pudelko

Bezdotykowy stymulator orgazmu przychodzi razem z instrukcją i magnetycznym kabelkiem do ładowania. Wszystko jest szczelnie zapakowane, a dostępu do środka bronią specjalne, zabezpieczające plomby marki Satisfyer

Satisfyer-pro-2-vibration-plomba

Stymulator powietrzny do łechtaczki od Satisfyer wykonany jest z bezpiecznego tworzywa ABS, które tworzy gładką powierzchnię w kolorze różowego złota. Końcówka stymulująca wykonana jest z miękkiego silikonu medycznego, który z łatwością dopasuje się do ciała. Poręczny masażer łechtaczki ma około 17 cm długości, jest lekki i wyprofilowany w taki sposób, by bez wysiłku móc utrzymać go w dłoni.

Satisfyer-pro-2-vibration-wygląd

Bezdotykowy masażer łechtaczki działanie

Przed opisem szczegółowych cech masażera Satisfyer Pro 2 Vibration warto powiedzieć co nieco o tym, jak działa bezdotykowy masażer łechtaczki. To urządzenie, które pieści łechtaczkę za pomocą fal powietrza. W tym celu nie trzeba poruszać gadżetem, wystarczy przyłożyć masażer do części łechtaczki znanej jako wulwa. To wrażliwy wzgórek na łechtaczce, który odpowiada za najintensywniejsze orgazmy kobiety. Silikonowa obudowa szczelnie otoczy wulwę, a fale powietrza z wybraną przez Ciebie mocą będą uderzały w intymną strefę, gwarantując niesamowitą przyjemność. Tego rodzaju stymulację doceni najbardziej wymagająca kobieta, ponieważ nie sposób się jej oprzeć. 

Zobacz krótki filmik jak działa bezdotykowy stymulator łechtaczki

Stymulator powietrzny łechtaczki z wibracjami

Satisfyer Pro 2 Vibration jest gadżetem erotycznym o szczególnym działaniu, ponieważ łączy w sobie funkcje stymulatora powietrznego łechtaczki z funkcją wibracji. Dzięki temu możesz decydować, na jaki rodzaj pieszczot masz ochotę. Jak działa Satisfyer Pro 2 Vibration?

  • Urządzenie ma wygodny panel sterowania na obudowie.
  • Górny przycisk służy do uruchamiania fal ssących powietrza.
  • Środkowy przycisk zmniejsza natężenie stymulacji.
  • Ostatni guzik odpowiada za wibracje urządzenia.

Satisfyer-pro-2-vibration-sterowanie
  • Masażer łechtaczki ładowany jest magnetycznym kablem USB, który należy podłączyć do komputera lub przejściówki.
  • Wystarczy 1,5 h ładowania, by móc nieprzerwanie korzystać z gadżetu przez ponad 2 godziny!

Dodatkowo gadżet jest wodoodporny, dlatego bez obaw możesz myć go pod bieżącą wodą, by był zawsze czysty i gotowy do pracy.

Satisfyer-pro-2-vibration-ladowanie

Masażer do łechtaczki, czy warto? Opinie użytkowniczek

Bezdotykowe masażery łechtaczki podbiły świat kobiet. Od pierwszych produkowanych z technologią fal ssących przez Womanizer po ciągle ulepszające się technologie nawet z opcją masażera łechtaczki sterowanego smartfonem. Wciąż jednak niewiele z nich łączy w sobie możliwość wibrowania ze stymulacją fal ssących. W dodatku Satisfyer Pro 2 Vibration pozwala dowolnie decydować o tym, czy chcemy używać wibracji, fal powietrza, a może obu rodzajów przyjemności jednocześnie!

Opinie użytkowniczek są zdecydowanie pozytywne. Mimo nieustannego pojawiania się nowych gadżetów ten masażer łechtaczki jest bestsellerem bardzo chętnie wybierany przez panie, które nie mogą się oprzeć wygodzie i funkcjonalności tego masażera.

satisfyer-pro-2-vibration

Dzięki takiemu połączeniu Satisfyer Pro 2 Vibration sprawdzi się także u tych pań, które nie są pewne, czy bezdotykowa stymulacja będzie dla nich najlepsza. Chociaż jej skuteczności akurat można być pewną! Masażer łechtaczki to również doskonały wybór dla tych kobiet, które niełatwo osiągają orgazm. Szczytowanie poprzez stymulację łechtaczki jest zdecydowanie łatwiejsze od osiągania orgazmu podczas seksu. Nie dziwi mnie więc, że Satisfyer Pro 2 Vibration pojawił się w zestawieniu Top 10 produktów erotycznych dla kobiet na 2019 rok. To powinno przekonać wszystkie panie do skorzystania z cudownych właściwości Satisfyer Pro 2 Vibration!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0