COSMOPOLITAN: znana marka prezentuje wibratory dla kobiet!

Zawsze czujemy nutkę ekscytacji, kiedy zapoznajemy się z produktami nowych marek gadżetów erotycznych. COSMOPOLITAN zna chyba każdy z nas. Znana marka w tym roku prezentuje wibratory dla kobiet! Dowiedz się więcej!

Wibratory COSMOPOLITAN: nowości, czy klasyczne gadżety erotyczne?

Każda dobra marka gadżetów erotycznych ma w swojej kolekcji takie projekty i takie wibratory, które są całkowicie dziełem danego producenta. To działa na takiej zasadzie, że jak spojrzymy na jakiś wibrator, od razu możemy założyć, jakiej jest marki. Czy COSMOPOLITAN jest dla nas zaskoczeniem? Prezentuje nowości, czy klasyczne, znane już gadżety erotyczne?

cosmopolitan bewitched wibrator króliczek

Można zaryzykować stwierdzenie, że jedno i drugie. Gadżety erotyczne COSMOPOLITAN to przede wszystkim wibratory typu królik, masażery ciała i wibratory zaprojektowane tak, by świetnie masować punkt G. Wszystkie zabawki erotyczne marki prezentują wysoką jakość. Wykonane z silikonu medycznego, ładowane USB i wygodne w obsłudze. Znamy te cechy i lubimy. Nie obyło się również bez zaskoczeń. Cały podział wibratorów króliczków możesz znaleźć w naszym wpisie który wibrator króliczek kupić.

COSMOPOLITAN masażer ciała z króliczymi uszami

Gadżety erotyczne z króliczymi uszami przeżywają obecnie swój rozkwit. Z dnia na dzień wzrasta liczba kobiet, które z zadowoleniem korzystają z rozkosznych możliwości masażerów lub wibratorów z króliczymi uszami. 

cosmopolitan magnificent

 • Wielkość masażera to 12,7 cm długości i 5,1 cm szerokości.
 • Masażer ciała świetnie stymuluje najbardziej erogenną strefę kobiety, którą jest łechtaczka.
 • Charakterystyczne królicze uszy pozwalają na wyjątkowy masaż niezależnie od kształtu łechtaczki. Silikonowe uszka są w stanie sięgnąć najwrażliwszych miejsc z góry i z boku. 
 • 10 trybów wibracji.
 • Zasilany 2 motorkami: po 1 na każde ucho.
 • Silniki mogą pracować aż do 4 godzin na 1 naładowaniu!

Co nowego?

COSMOPOLITAN Magnificent to teoretycznie klasyczny masażer do ciała. Masażer jest jednak mniejszy o połowę od standardowych masażerów ciała. Jest także większy od masażerów łechtaczki. Taka budowa sprawia, że korzystanie z mocnych wibracji staje się wygodniejsze, a masaż może trwać dłużej.

COSMOPOLITAN Bendable oryginalny wibrator dla par

COSMOPOLITAN Bendable jest jednym z najbardziej elastycznych wibratorów dla par dostępnych na rynku gadżetów erotycznych. Wyglądem przypomina trochę różową łyżkę, ale możesz nadać wibratorowi zupełnie odmienny kształt.

cosmopolitan bendable wibrator dla par

 • Wibrator mierzy 19,3 cm długości i 3,8 cm szerokości.
 • Wodoodporny i ładowany USB.
 • Doskonały do punktu G i do głębokiej penetracji.
 • Może być używany jako wibrator dla par. 
 • 7 trybów wibracji.
 • Może być używany Hands-Free.

Co nowego?

Elastyczność zwiększa możliwości użycia COSMOPOLITAN Bendable. W jednej chwili może to być wibrator do głębokiej penetracji lub do punktu G, a po zgjęciu wibrator do pochwy i łechtaczki jednocześnie. 

Dobre wibratory do punktu G COSMOPOLITAN

Gadżety erotyczne COSMOPOLITAN rzucają się w oczy nie tylko ze względu na różowy kolor ;) To wibratory wyprofilowane w taki sposób, by z jak największą precyzją sięgać wibratorem do punktu G. Taka umiejętność zwiększa szanse każdego wibratora na to, że stanie się przyczyną intensywnych orgazmów u kobiet. 

COSMOPOLITAN Hither wibrator króliczek

cosmopolitan hither

Podobnie jak pokazany wyżej COSMOPOLITAN Bewitched, również Hither jest dobrej jakości wibratorem typu królik. 

 • 20,9 cm długości i 3,6 cm średnicy.
 • Wodoodporny i ładowany USB.
 • Dwa zasilające motorki.
 • 7 trybów wibracji dla każdego z ramion.

Co nowego?

Wibratory króliczki COSMOPOLITAN łączą w sobie zmienne wibracje z prostym panelem sterowania. Optymalny rozmiar idzie w parze ze świetnym dopasowaniem. Wprawne oko może zauważyć, że to bardzo dopracowane w szczegółach gadżety erotyczne. 

Różowy masażer ciała COSMOPOLITAN Magnificent

cosmopolitan magnificent

 • Długość 32 cm i 3,6 cm średnicy.
 • 20 trybów wibracji i 8 stopni intensywności.
 • Wodoodporny i ładowany USB.

Masażer ciała COSMOPOLITAN Magnificent idealnie wpisuje się w obecną modę. Masażery różdżki są chętnie kupowane przez pary oraz jako prezenty dla kobiet. Również widoczny na zdjęciu wyżej różowy masażer ma szansę stać się jednym z najpopularniejszych gadżetów erotycznych. Jeżeli ktoś jednak szukasz mocnego, dużego wibratora to z pewnością pulsatory Fun Factory będą lepszym wyborem.

Co nowego?

Prosty, a jednocześnie bardzo złożony. Wygodny panel sterowania i mnogość wibrujących trybów dają szansę na dopasowanie trybu masażu nawet najbardziej wymagającym osobom. Również tym, które cenią sobie delikatność. 

COSMOPOLITAN Enchantment bullet wibrator do torebki

cosmopolitan enchantment

 • 7,6 cm długości i 2 cm szerokości.
 • 10 trybów wibracji.
 • Wodoodporny i ładowany USB.

Uroczy miniwibrator COSMOPOLITAN Enchantment to gadżet erotyczny w sam raz do torebki. Możesz zabrać go ze sobą wszędzie: odporna obudowa zniesie podróż, a wodoodporność wibratora pozwoli na zachowanie odpowiedniej higieny gadżetu.

Co nowego?

Ciekawy design i bardzo mały rozmiar idą w parze z mocnymi wibracjami. Dzięki temu miniwibrator COSMOPOLITAN sprawdzi się do punktowej stymulacji łechtaczki, co potrafi skończyć się naprawdę intensywnym orgazmem. 

COSMOPOLITAN ma również bardzo fajne kosmetyki erotyczne, do których zobaczenia zachęcamy. Wibratory marki prezentują się jako idealne akcesoria dla osób, które cenią sobie dobrą jakość i klasyczną stymulację. Bez nowinek technologicznych, ale z dużą szansą na intensywne orgazmy!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0