Dyskretny masażer do łechtaczki dla dziewczyny: Iroha Temari

Iroha Temari będzie świetnym pierwszym masażerem do łechtaczki dla każdej dziewczyny! To intymny i w pełni dyskretny masażer łechtaczki. Którego wygląd nie ma szans zdradzić jego przeznaczenia! Nowoczesny design Iroha by Tenga daje szansę na zakup najbardziej dyskretnego z możliwych masażerów łechtaczki dla kobiet.

Masażery łechtaczki, stymulatory, czy motylki do łechtaczki? Jaki gadżet erotyczny wybrać?

Bez względu na to, jak nazwiesz wibrujący gadżet erotyczny do ciała, masażery łechtaczki, stymulatory do łechtaczki i motylki do łechtaczki to różne nazwy dla tej samej kategorii erotycznych masażerów. Nieważne, jak będziesz nazywać swój idealny masażer, ważne, by był dobry! Jeśli zastanawiasz się, jaki wybrać, zwróć uwagę na nasze drobne uwagi:

 • Stymulator do łechtaczki powinien mieć doskonałą jakość. Wykonany z silikonu medycznego i przynajmniej odporny na zachlapania. 
 • Dobry masażer ma fajne, głębokie wibracje. Nie bój się zapytać sprzedawcy, które gadżety erotyczne mają świetne wibrujące tryby.
 • Polecany stymulator ma dopracowany kształt, który jest w stanie dopasować się do indywidualnej anatomii kobiety.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skorzystaj z naszego obszernego wpisu na temat bezdotykowych masażerów łechtaczki: Jak działa, i który kupić bezdotykowy stymulator łechtaczki? Tym razem skupimy się na najnowszej propozycji marki Iroha: Iroha Temari. 

Iroha Temari: kulkowy wibrator do łechtaczki

Iroha dała się nam poznać jako bardzo kobieca marka. Wszystkie gadżety erotyczne dla kobiet tego producenta są naprawdę gustowne i kobiece. Wystarczy spojrzeć na Iroha Rin+ wibrator dla początkujących. Przyjemny, niefrasobliwy design łączy się z najwyższą jakością i estetyką. Dlatego Iroha Temari kulkowy masażer do łechtaczki jest dobry dla każdej kobiety!

iroha temari mizu

 • Twarda obudowa zabezpiecza jedwabisty, ozdobny silikon wewnątrz przed zanieczyszczeniami. 
 • Duża kulka wewnątrz obudowy jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale również ruchoma!
 • Iroha Temari oferuje 6 trybów wibracji. Zarówno włączanie i wyłączanie masażera, jak i zmienianie trybów stymulacji odbywa się za pomocą 1 przycisku na spodzie zabawki erotycznej!
 • Iroha Temari ma około 6 cm x 7 cm wielkości, jest więc drobna i dyskretna.
 • Wibrator do łechtaczki jest w 100% wodoodporny. Zero problemów z czyszczeniem!
 • Iroha Temari krótko się ładuje i działa 1,5 godziny po 1 naładowaniu!

 

Co ciekawe, dzięki swojej budowie Iroha Temari nie przewodzi wibracji na uchwyt. Dzięki temu podczas masażu nie towarzyszy dyskomfort omdlewającej od wibracji dłoni.

iroha temari mizu

Najdyskretniejszy gadżet erotyczny dla kobiety? 

Producenci akcesoriów do seksu świetnie odpowiadają na potrzeby i wymagania klientów, dlatego wibratory i masażery są obecnie naprawdę dyskretne i estetyczne. Trzeba jednak otwarcie przyznać, że Iroha Temari prezentuje się jak najdyskretniejszy gadżet erotyczny dla kobiety!

Zwróćcie uwagę na jego budowę. Nieużywany wibrator pozostaje całkowicie zamknięty w białej obudowie. Nie zwróci ona niczyjej uwagi, dlatego można trzymać ją nawet w centralnej części domu na półce. Co więcej, nawet otwarty masażer łechtaczki Iroha Temari wygląda po prostu jak ozdoba. Nikt nie wpadnie na to, jak cudowne doznania oferuje ten uroczy przedmiot!

Wibrator łechtaczki zamiast stymulacji ręką

Warto wiedzieć, że Iroha Temari jest dosyć mocnym wibratorem do łechtaczki ale dzięki programom intensywności, można spokojnie dopasować jego moc do swoich upodobań. Dzięki temu, że obudowa praktycznie nie przenosi wibracji na rękę spokojnie można długo trzymać przy łechtaczce masażer bez narażenia na odrętwienie dłoni. Iroha Temari dostępny jest w 3 wersjach:

 • Iroha Temari Hana z wnętrzem biało-różowym.
 • Iroha Temari Mizu jako wibrator biało-błękitny.
 • Iroha Temari Kaze jest masażerem białym z ozdobami w pastelowych kolorach.

 

iroha temari mizu

Nieważne, który wzór wybierzesz, satysfakcja będzie ta sama! Zróżnicowany design jest po to, by sprawić, że z łatwością wybierzesz wibrator łechtaczki dopasowany do Ciebie. Z uwagi na to, że masażery łechtaczki oferują inne doznania, niż wibratory dla kobiet, koniecznie trzeba mieć w swojej sypialni chociaż jeden. Być może to właśnie Iroha Temari okaże się tym wyjątkowym gadżetem erotycznym? Nie bójcie się używać go również w parze. Relaksujące wibracje doceni każdy, a ponadto są one świetnym wstępem do seksu.

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5