Jak działa i który kupić bezdotykowy stymulator łechtaczki?

Bezdotykowy masażer łechtaczki, co to jest? Dla wielu z nas wciąż niejasne jest, jak działa masażer łechtaczki dziwnie określany jako bezdotykowy. Zapewniamy, że po tym artykule wszystko stanie się dla Ciebie jasne! Zarówno to jak działa bezdotykowy masażer łechtaczki i który jest najlepszy!

Jak działa bezdotykowy masażer łechtaczki?

Swoją nazwę bezdotykowy masażer łechtaczki wziął stąd, że jego najistotniejsza część nie dotyka w ogóle ciała! Jak zatem działa bezdotykowy masażer łechtaczki? To proste!

Na filmie masz szansę zobaczyć poruszającą się z różną częstotliwością membranę. To ona odpowiada za wrażenia, które kobieta odczuwa na swoim ciele. Ruch membrany powoduje ruch powietrza. Im szybsze ruchy membrany, tym mocniejsze doznania oferuje bezdotykowy stymulator. 

Bezdotykowe masażery są różnej wielkości, ale kluczowa dla przyjemności jest końcówka. Wykonana z silikonu ma wewnątrz otwór głęboki zwykle na ⅓ długości palca. Na spodzie otworu jest membrana, o której pisaliśmy wyżej i przez którą niekiedy widać mechanizm stymulatora. To on wprawia membranę w drganie, a efektem tego jest przyjemne uczucie na Twoim ciele.

satisfyer pro penguin

Niezależnie od wybranego stymulatora, zasada działania jest taka sama. Powietrzne masażery łechtaczki będą różniły się między sobą mocą, designem i kształtem, który również ma znaczenie dla stymulacji. Wyjątek stanowi Lelo Sona, czyli bezdotykowy soniczny stymulator łechtaczki, który do masażu wykorzystuje fale dźwiękowe. 

Wskazówka

Odszukaj palcem najwrażliwszą część clitoris. Nie jest to trudne. Kiedy rozchylisz wargi sromowe, trafisz na gładką, lekko wystającą powierzchnię, która lubi się chować, zwłaszcza gdy w fazie podniecenia fałdy łechtaczki zwiększają swoją objętość przez większy przepływ krwi. To właśnie ten punkcik warto otulić końcówką masażera.

Kiedy włączysz bezdotykowy masażer, w Twoją łechtaczkę zaczną uderzać subtelne fale powietrza. Im mocniejszy tryb, tym głębiej będą docierały fale przyjemności. Stymulacja łechtaczki masażerem przypomina nieco naciskanie clitoris palcem lub pocieranie o twarde powierzchnie. Zacznij od najdelikatniejszego trybu, a fale zwiększaj stopniowo. Ulubiony tryb prawdopodobnie będzie w połowie maksymalnej mocy stymulatora. Tak! Aż tak wrażliwa jest kobieca łechtaczka, że maksymalny poziom stymulacji jest stanowczo zbyt intensywny i orgazm pojawia się zwykle dużo niżej.

Ciekawostka
Jak pokazują statystyki, naciskanie łechtaczki palcem lub pocieranie jej o twarde powierzchnie to najchętniej stosowana przez panie technika masturbacji. To fakt, który jest gwarancją skuteczności bezdotykowych masażerów u niemal wszystkich kobiet!

Masaż łechtaczki bezdotykowym stymulatorem można wykonywać, leżąc. Jeśli posiadasz masażer wodoodporny, nic nie stoi na przeszkodzie, by masaż łechtaczki przeprowadzić także pod prysznicem.

Jaki bezdotykowy masażer łechtaczki wybrać? Porównanie!

Na koniec podsumujemy sobie nasze wskazówki na wartych uwagi modelach. Nasze porównanie pozwoli Ci szybko i wygodnie ocenić wszystkie różnice między gadżetammi erotycznymi i pozwoli zdecydować, jaki bezdotykowy masażer łechtaczki wybrać!

#1 Soniczny masażer LELO Sona 2 

Wspominaliśmy wyżej, że Lelo Sona jest jedyną serią masażerów, które do stymulacji ciała wykorzystują fale dźwiękowe powietrza. Profesjonalnie nazywa się to technologią SenSonic. Bezdotykowy soniczny stymulator łechtaczki w praktyce daje bardzo interesujące wrażenia i mocniejszą niż w innych modelach funkcję delikatnego zasysania. Lelo Sona 2 to kolejna już odsłona sonicznego masażera, który wyróżnia się charakterystycznym kształtem i żywymi odcieniami różu i fioletu. Dla fanów klasyki nie zabrakło również czerni. Wiemy, że Sona wzbudza ostatnio wiele zainteresowania w związku z nową wersją, dlatego dowiedz się, czym się różnią Lelo Sona, a Lelo Sona 2.

lelo sona i lelo sona 2

Dla kogo polecana jest Lelo Sona? Dla fanek mocnych efektów i pięknego designu. Wszystkie Sony znakomicie sprawdzą się w roli prezentu wysokiej jakości.

Szczerze trzeba przyznać, że masażery marki Womanizer, czy Lelo, kolejnego bestsellerowego producenta, to prawdziwa uczta dla oczu. A najlepsze zaczyna się dopiero po ich użyciu!

#2 Luksusowy stymulator Womanizer Premium

Bezdotykowe masażery łechtaczki to gadżety naprawdę eleganckie i luksusowe. Wystarczy spojrzeć na Womanizer, by całkowicie stracić głowę. Przyjemne dla oka, duże pudełko kryje w sobie dzieło sztuki niezawodnego działania! Możesz wybrać spośród kilku głębokich kolorów: czerni, bieli, czerwieni, indygo, czy malinowego. Nam ciężko się zdecydować, który wygląda najlepiej, ale podpowiemy, że goście naszego sklepu najczęściej wybierają klasyczną czerń lub biel. 

womanizer premium

Womanizer Premium jest sporo głośniejszy od Lelo Sona, co wynika z rodzaju silnika wewnątrz urządzenia. Gadżet erotyczny oferuje bardzo mocne wrażenia na łechtaczce. Elegancki Womanizer Premium polecany jest kobietom, które wiedzą, czego oczekują od zabawki erotycznej. 

#3 Satisfyer Pro Penguin oryginalny stymulator kobiecy

Pingwinka mieliście okazję podziwiać już na początku wpisu, ponieważ to właśnie Satisfyer Pro Penguin prezentował swoje działanie na filmie. Ten uroczy stymulator kobiecy ma 12 trybów stymulacji, a początkowe rytmy są bardzo delikatne. Dzięki temu masażer ma szansę spodobać się kobietom, które nie lubią bardzo mocnych lub od razu mocnych wrażeń na łechtaczce. 

satisfyer pro penguin

Satisfyer Pro Penguin miał już okazję być również gwiazdą innego wpisu: 5 sposobów użycia Pingwinka, do którego przeczytania mocno zachęcamy. To stymulator łechtaczki szczególnie polecany dla początkujących, ze względu na bardzo zróżnicowane tryby. Urządzenie działa cicho i dyskretnie, ale nie osiąga tak dużej mocy jak stymulatory wymienione wyżej. 

#4 Lelo Sila najnowszy ssący masażer łechtaczki

Szeroki otwór na łechtaczkę i elastyczna końcówka, to zapewnienie idealnego dopasowania masażera Lelo Sila do łechtaczki. Wrażenie zasysania w modelu Sila jest bardzo intensywne i wyjątkowo przyjemne. Cichy stymulator oferuje 8 trybów stymulacji i jest wygodny w sterowaniu, jak wszystkie modele szwedzkiej marki Lelo. Sila to jedna z najgorętszych premier ostatnich miesięcy!

lelo sila

Lelo Sila prezentuje się jako model bezdotykowego stymulatora łechtaczki dla wymagających. Sekret tkwi w elastycznej końcówce, którą można dopasować do każdego rodzaju łechtaczki. A idealne dopasowanie pozwala czerpać maksymalną przyjemność z mocy urządzenia. 

#5 Satisfyer Curvy 1+ stymulator łechtaczki sterowany aplikacją!

Wykonany całkowicie z silikonu medycznego Satisfyer Curvy 1+ jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet. Ten powietrzny stymulator sterowany aplikacją pozwala na wygodne sterowanie oraz na łączenie się z telefonem partnera z dowolnej odległości na Ziemi! Warto zwrócić uwagę, że Satisfyer Curvy 1+ ma stymuluje falami powietrza, ale kiedy mamy na to ochotę, możemy włączyć wibracje, zamieniając gadżet w znakomity wibrator do łechtaczki!

satisfyer curvy 1+

Satisfyer Curvy 1+ jest szczególnie polecany miłośnikom zabawy z aplikacją na telefon. Zdalne sterowanie jest wygodne i pozwala na włączenie do przyjemności partnera. 

#6 Womanizer Liberty masażer łechtaczki z magnetycznym zamknięciem

Subtelny z zewnątrz, pełen mocy wewnątrz! Tak można w skrócie opisać ultra kobiecy Womanizer Liberty: masażer łechtaczki z magnetycznym zamknięciem. Powietrzny stymulator łechtaczki przypomina kwiatowy pąk. Po jego otwarciu zobaczymy charakterystyczną końcówkę, która przyjemnie otuli łechtaczkę, zapewniając jej bezdotykową przyjemność. 

womanizer liberty

Kolejny znakomity pomysł na luksusowy prezent. Womanizer Liberty jest elegancko pakowany, subtelny i ma dużą moc, typowo dla masażerów łechtaczki Womanizer. 

#7 Satisfyer Pro 2 Vibration i Satisfyer Pro 2 Next Generation

Kolejna pozycja na naszej liście to 2 bestsellerowe masaży Satisfyer: Pro 2 Vibration i Pro 2 Next Generation. Jaki model wybrać, skoro wyglądają one niemal identycznie? Podstawowa różnica polega na tym, że Satisfyer Pro 2 Vibration ma również opcję wibracji do wyboru. Oba masażery łechtaczki oceniane są jako bardzo wygodne i mocne, dlatego, mimo nieco głośniejszego działania, mają mnóstwo fanek. 

satisfyer pro 2 i pro 2 vibration

Stylowe masażery łechtaczki dobrej jakości w bardzo korzystnej cenie. Mogą być mocne lub delikatne, ponieważ do wyboru mamy około 11 trybów, co daje nam naprawdę szeroki wachlarz możliwości. 

#8 Womanizer Starlet mocny masażer łechtaczki w dobrej cenie

Womanizer Starlet jest tańszą wersją bezdotykowych stymulatorów łechtaczki marki premium. Producent chciał dać możliwość spróbowania bezdotykowej przyjemności każdej kobiecie. W efekcie powstał bardzo dobry, dyskretny stymulator łechtaczki, z nieco skromniejszym opakowaniem i prostą budową. 

womanizer starlet

Womanizer Starlet to mocny masażer, również na niskim trybie. Stąd polecany jest dla kobiet, które wiedzą, że delikatniejsza stymulacja nie wywołuje u nich efektu. 

#9 Satisfyer Pro 3 Vibration bezdotykowy masażer łechtaczki z wibracjami

Nowoczesna wersja bestsellerowego masażera Satisfyer Pro 2 Vibration. Mamy inny design, końcówkę i równie szerokie możliwości wyboru intensywności powietrznej stymulacji i wibracji. Ten gadżet na pewno świetnie sprawdzi się na prezent, ale podobnie jak Satisfyer Curvy 1+ ma końcówkę, która nieco łagodzi moc fal bezdotykowych.

 satisfyer pro 3 vibration

Satisfyer Pro 3 Vibration jest polecany dla fanek zmiennej stymulacji, ponieważ możemy korzystać z fal powietrza lub wibracji zależnie od nastroju. Elegancki, miły dla oka i na łechtaczce. Działa dość głośno na maksymalnym trybie. 

Wszystkie różnice między bezdotykowymi masażerami łechtaczki macie dokładnie omówione na filmie. Zachęcamy do obejrzenia, bo bardzo ułatwia wybór gadżetu!

Stymulator łechtaczki, dlaczego daje orgazm u Kobiet?

Najprościej mówiąc łechtaczka to miejsce w ciele kobiety, które umożliwia orgazm. W dawnych czasach panowie twierdzili, że przyjemność kobiecie może dać tylko penetracja, tymczasem rzeczywistość czasem bywa wręcz odwrotna. Często bez stymulowania łechtaczki kobieta nie jest w stanie osiągnąć orgazmu. Jeżeli masz problemy z osiągnięciem szczytowania, warto spróbować seksu z użyciem masażera. Dlaczego stymulator łechtaczki i pobudzanie łechtaczki daje orgazm u kobiet?

stymulator łechtaczki a orgazm

  • Stymulator łechtaczki użyty przed stosunkiem pobudzi strefy intymne i przygotuje pochwę do penetracji. Przyjemność pojawi się bez Twojego udziału, ani nawet chęci. Dzięki temu seks będzie przyjemniejszy i niewymuszony, a Ty będziesz chciała powtarzać go częściej. Może to być wibrujący masażer łechtaczki lub właśnie bezdotykowy. 
  • Niewielki masażer łechtaczki użyty jako towarzysz seksu z łatwością pomoże Ci osiągnąć orgazm. Będzie to przyjemne zarówno dla Ciebie, jak i Twojego partnera. Warto, by to właśnie on sterował zabawką i czuł się całkowicie odpowiedzialny za Twoją rozkosz!

 

Clitoris, jako silnie unerwiona strefa, bardzo intensywnie odbiera dotyk. Wyolbrzymia wszelkie bodźce, na które reaguje dużą przyjemnością. Nie lubi jednak być dotykana zbyt mocno, wtedy kobieta po prostu czuje ból. Nieprawidłowy masaż łechtaczki może wzbudzić irytację zamiast rozkoszy. To dlatego czasem pobudzanie łechtaczki nie pomaga paniom w szczytowaniu. Tak, panowie nie mają łatwo. Chociaż kobiece ciało nie jest bardziej wymagające niż męskie, to trzeba pamiętać o pewnych zasadach.

Wskazówka
Masażer łechtaczki, w przeciwieństwie do niewprawionej dłoni, nie narobi szkód. Jeżeli nie wiesz, jak pieścić swoją ukochaną, zaopatrz się w dyskretny, kobiecy masażer, który pozwoli Ci zadbać o nią bez wysiłku!

Łechtaczka u kobiety, gdzie jest i jak ją dotykać?

Teoretycznie każdy wie, gdzie znajduje się łechtaczka, jednak jeśliby zapytać o funkcję albo jak daleko sięga ten narząd, odpowiedzi nie byłyby tak szybkie i oczywiste. Mało kto zdaje sobie sprawę, że coś, co potocznie uważamy za łechtaczkę, czyli zewnętrzna część pochwy, to jedynie fragment, gdyż cała łechtaczka sięga około 6 cm w głąb ciała! Wbrew pozorom wielkość łechtaczki ma akurat bardzo duże znaczenie, jeśli dowiemy się, za co tak naprawdę odpowiada ten narząd.

jak dotykać łechtaczkę

Łechtaczka (z łac.clitoris) odpowiada u kobiet za odczuwanie przyjemności. To taki damski guzik szczęścia. Dlatego na rynku gadżetów erotycznych dostępne jest tak wiele różnych masażerów, których zadaniem jest pieszczenie wszystkich stref clitoris, nie tylko tych, które możemy zobaczyć gołym okiem. Budowa łechtaczki jest pierwszą wskazówką dotyczącą działania bezdotykowych stymulatorów łechtaczki. Na początek powiemy tylko, że dzięki pracy dobrego masażera tego typu masz szansę zareagować przyjemnością w najgłębszych partiach pochwy. O tym, jak ją dotykać, dowiesz się niżej.

Czy wiesz, jak dotykać łechtaczkę?

Wiesz już, że łechtaczka to najprzyjemniejsze miejsce dla kobiety. Czas, by dowiedzieć się, jak ją dotykać! Co trzeba robić, a czego robić nie należy?

  • Zanim przystąpisz do dotykania łechtaczki, zajmij się innymi partiami ciała kobiety. Pocałuj ją w usta, przytul i pomasuj, najpierw po plecach, potem delikatnie schodź niżej.
  • Kiedy poczujesz, że Twoja partnerka ma ochotę na więcej, możesz zacząć stymulację clitoris. Ważne, by zacząć robić to delikatnie, całą dłonią.
  • Dwa najmilsze miejsca na łechtaczce to wejście do pochwy i wzgórek znajdujący się między wargami sromowymi. Odchyl wargi, by go zlokalizować. To tam przykłada się bezdotykowy stymulator, by kobieta osiągnęła orgazm. Jednocześnie możesz pieścić palcem wejście do pochwy.
  • Ważne, by nie łaskotać tego miejsca, dotyk nie może być zbyt delikatny. Trzeba trochę stanowczości i wyczucia. Najlepiej przy masażu lekko naciskać wybrane miejsca.

 

Reakcje Twojej partnerki powiedzą Ci, jak dobrze idzie masaż. Nie bój się próbować, masaż będzie przyjemny, nawet jeśli dziewczyna nie uzyska orgazmu po chwili. Nie to jest najważniejsze w udanym seksie i warto o tym pamiętać ;)

Ciekawostka: Łechtaczkę można stymulować na odległość, za pomocą takich gadżetów, jak masażery łechtaczki sterowane smartfonem. Dzięki temu możesz zapewnić swojej ukochanej masaż łechtaczki z dowolnego miejsca na Ziemi!

Czy każda łechtaczka wygląda tak samo?

Ostatnio sporo się mówi o akceptacji swojego ciała i byciu dumnym z własnej, charakterystycznej budowy, także narządów intymnych. Budowa kobiecej łechtaczki jest zupełnie wyjątkowa, ponieważ nie ma drugiej identycznej. Z tego względu wszelkie zastanawianie się nad tym, czy wygląd waginy mieści się w skali ładnych wagin, nie ma najmniejszego sensu. Poza tym mężczyznom i tak podobają się wszystkie.

jak dotykać łechtaczkę, gdzie się znajduje

Masażer łechtaczki wibrujący a bezdotykowy masażer łechtaczki różnice

Wszystkich zainteresowanych ogólnym działaniem i budową wibratorów i stymulatorów clitoris odsyłamy do wpisu na temat masażerów łechtaczki, który pojawi się na blogu już wkrótce. Tymczasem wyszczególnimy istotne różnice: masażer łechtaczki wibrujący, a bezdotykowy masażer łechtaczki:

Stymulator bezdotykowy z reguły nie wibruje. Przyjemność dają fale ssące powietrza.Wibrator do łechtaczki działa najlepiej, kiedy nim poruszasz po powierzchni łechtaczki. Świetnie nadaje się do masażu różnych partii pochwy. Z kolei, bezdotykowy stymulator skupia się na jednej strefie łechtaczki i pocieranie nim o ciało osłabia doznania.

Wibrujące masażery nie muszą mieć charakterystycznej końcówki, dlatego design zabawek tego typu jest bardziej zróżnicowany.

Uwaga
Możesz sięgnąć po masażer 2w1, czyli taki, który może jednocześnie i wibrować i stymulować za pomocą fal ssących, w zależności, na co masz akurat ochotę. To między innymi Satisfyer Pro 3 Vibration lub Satisfyer Curvy 1+, czyli powietrzne stymulatory z opcją wibracji.

powietrzne stymulatory z wibracjami satisfyer

Bezdotykowy masażer łechtaczki, czy warto ?

Bezdotykowy stymulator łechtaczki spodoba się każdej kobiecie, bez względu na to, czy lubi mocną stymulację, czy delikatne pieszczoty miejsc intymnych. To świetny towarzysz nie tylko dla kobiet, które pragną przyjemności, ale również dla tych, które tej przyjemności nie mogą osiągnąć. Na pytanie, czy warto mieć go u siebie, odpowiadamy jasno: TAK!

Jaki stymulator powietrzny do łechtaczki wybrać? Sex shop online N69!

Trzeba przyznać, że bezdotykowe masażery, tak samo, jak wibratory, są tak szeroką gamą kolorów i kształtów, że nie wiadomo, który okaże się najlepszy. Jeśli wiesz, że chcesz kupić stymulator powietrzny do łechtaczki, to najtrudniejsze masz już za sobą. W tym, jaki konkretnie model kupić pomogą Ci nasze podpowiedzi:

  • Zwróć uwagę na wielkość. To ma znaczenie dla Twojej wygody. Wybierz to, co łatwiej będzie Ci trzymać. Małe masażery są lekkie i mieszczą się w dłoni, ale może lepiej i wygodniej będzie sięgnąć łechtaczki, trzymając duży uchwyt.
  • Postaraj się dopasować szerokość końcówki stymulującej do własnej anatomii. Niektóre masażery mają większy otwór, inne mniejszy. Z kolei stymulatory Womanizer zawsze mają wymienną końcówkę w zestawie.
  • W przybliżeniu określ, jak wrażliwa jest Twoja łechtaczka i jaka stymulacja łechtaczki będzie dla Ciebie lepsza. Dobrze wyważone tryby mają masażery marki Satisfyer. Dla pań, które mimo wszystko pragną dużej mocy gadżetów, idealne będą Lelo Sona Cruise lub Womanizer Starlet 2, który możesz zobaczyć na zdjęciu niżej.
  • Zwróć uwagę na takie parametry jak wodoodporność, ładowanie i materiał wykonania. To pokaże Ci, jak praktyczne i wytrzymałe są interesujące Cię gadżety.

 

Jeżeli jesteś prawdziwą estetką, duże znaczenie mają dla Ciebie szczegóły, na przykład opakowanie i dodatki. Tutaj nie mają sobie równych producenci Lelo i Womanizer.

Uwaga
Najbardziej polecanym materiałem do tworzenia gadżetów, w tym erotycznych masażerów, jest silikon medyczny. Nie uczula i nie szkodzi zdrowiu, ponieważ nie zawiera szkodliwych ftalanów.

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów na temat kilku wyjątkowych bezdotykowych masażerów łechtaczki, koniecznie przeczytaj wpis: Najlepszy bezdotykowy stymulator do łechtaczki! Porównaliśmy w nim 3 genialne masażery: Womanizer Starlet 2, Lelo Sona 2 oraz We-Vibe Melt. 

Staramy się, by nasze akcesoria były wyłącznie najlepszej jakości. Z radością informujemy, że nasze masażery wykonane są wyłącznie z bezpiecznych materiałów. Polecamy wyłącznie przyjemność, której jesteśmy pewni. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z bezdotykowymi masażerami łechtaczki, które w ofercie ma nasz Sex shop N69! Dzięki nim stymulacja łechtaczki będzie doskonała, a pobudzanie łechtaczki proste i bardzo przyjemne dla obu stron!

Nasze bezdotykowe masażery są w stanie odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagających pań. Pobudzanie łechtaczki masażerami to przyjemność, którą obiecujemy z czystym sumieniem. Musisz spróbować bezdotykowej stymulacji na własnej łechtaczce, a odkryjesz przyjemność, która do tej pory nie była Ci znana!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0