We-Vibe Chorus: nowość wibrator dla par z ANKORLINK!

Marka We-Vibe jest niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o wibratory dla par. To właśnie ich wibrator dla dwojga We-Vibe Sync odniósł największy sukces sprzedażowy w minionych latach. Obecnie doczekał się swojego wyjątkowego kuzyna, czyli We-Vibe Chorus. To zaktualizowana wersja We-Vibe Sync, teraz bestseller erotyczny w nowej odsłonie!

We-Vibe Chorus a We-Vibe Sync czym się różnią?

Ciężko będzie powtórzyć innym markom sukces We-Vibe na polu wibratorów dla dwojga. We-Vibe Sync jest zdecydowanie najbardziej znanym bestsellerem! Od niedawna możemy podziwiać godnego następcę We-Vibe Sync, a mianowicie We-Vibe Chorus. To nowy, dopracowany wibrator dla dwojga, który kusi nie tylko wyglądem, ale też dopasowaniem do indywidualnych potrzeb każdej pary. Dlaczego może to być kolejny najlepszy wibrator dla par?

we-vibe chorus opakowanie

We-Vibe Chorus, jak działa ANKORLINK

ANKORLINK to innowacyjne rozwiązanie do sterowania gadżetem erotycznym z pełną precyzją i dokładnością. Umożliwia sterowanie We-Vibe Chorus telefonem nawet przez wodę! Inne gadżety działające na zasadzie łączenia bluetooth nie posiadają takiej opcji. 

ANKORLINK tworzy najbardziej stabilne połączenie między We-Vibe a aplikacją We-Connect. Squeeze Remote pilot przenosi ANKORLINK do Chorusa. Więc należy go trzymać blisko siebie!

To innowacyjne rozwiązanie We-Vibe polega na przenoszeniu sygnału nie z telefonu do wibratora dla par, lecz z telefonu do pilota, a z pilota do wibratora.

we-vibe chorus ankorlink działanie

Squeeze Remote pilot We-Vibe Chorus
Chorus Squeeze Remote pilot został zaprojektowany w myśl najbardziej naturalnej reakcji człowieka: im mocniej ściśniesz, tym silniejsza będzie wibracja. Zwolnij uścisk, a wibracje osłabną! Idealne rozwiązanie bez szukania przycisków wzmacniania wibracji!

we-vibe chorus pilot

We-Vibe Chorus elastyczny wibrator dla par

Kształt Chorusa od We-Vibe jest powtórzeniem We-Vibe Sync, gdzie dokładnie można wybrać odpowiednie rozstawienie ramion wibratora. Można go dowolnie poszerzać lub zmniejszać a ustawiony kształt pozostaje w pozycji.

Technologia Touch Sense We-Vibe

Sterowanie za pomocą tego pilota będzie proste i wygodne. Technologia Touch Sense i możliwość ściskania pilota w czasie miłosnego aktu w połączeniu z zaawansowanymi możliwościami wibratora We-Vibe Chorus pozwoli Wam czerpać nieograniczoną przyjemność ze wspólnych chwil. To pierwszy taki pilot dostępny na rynku akcesoriów erotycznych!

we-vibe chorus pilot i działanie

Dodatkowo tak jak We-Vibe Sync:

  • Wykonany w 100% z silikonu medycznego: niepodważalna jakość wibratora dla par powoduje, że staje się on świetnym gadżetem na prezent i zabawką erotyczną, która uprzyjemni wspólne chwile na wiele lat. Sama gwarancja na ten gadżet ma 2 lata!
  • Opakowanie z ładowaniem USB.
  • 100% wodoodporny, to wibrator, który zapewni Wam komfort, jaki lubicie.
  • Łączenie z aplikacją We-connect: gadżetem można sterować z dowolnej odległości z dostępem do internetu, co umożliwi Wam eksperymentowanie z seksem na odległość.
  • We-Connect po polsku!

Oprócz znanego nam żywego błękitu i fioletu nowy wibrator będzie dostępny również w wersji różowej. Każda  wersja wibratora będzie mieć w zestawie dyskretną stację do ładowania, która służy także za pudełko do przechowywania. 

We-Vibe® Chorus™ hands-free wibrator dla par

Producenci We-Vibe nie spoczywają na laurach i szanują również opinie swoich odbiorców. Spowodowało to powstanie zupełnie wyjątkowego pilota do sterowania We-Vibe Chorus! We-Vibe® Chorus™ to wibrator hands-free dla par. Oznacza to, że można używać go bez użycia rąk, ponieważ odpowiednio dopasowany wibrator pozostaje w ustalonej pozycji i kształcie przez cały erotyczny akt. Wszystko dzięki wymiarom.

we-vibe chorus

Wibrator We-Vibe Chorus należy wsunąć mniejszą końcówką do pochwy i ustawić tak, by zewnętrzna części idealnie przylegała do łechtaczki w taki sposób, by zagwarantować maksimum przyjemności. Upewnijcie się, że zabawka erotyczna łączy się z aplikacją We-Connect oraz że pilot jest w stanie gotowości. Z We-Vibe Chorus możecie korzystać na wiele sposobów:

  • Ściskając pilot, by wzmocnić wibrujące tryby lub zmienić ustawienia za pomocą panelu sterowania.
  • Korzystając z możliwości aplikacji na telefon i tworząc własne wibrujące tryby.
  • Ustawić wibrator tak, by wibrował w takt muzyki lub do głosu partnera.
  • Sterując zabawką w wannie, podczas romantycznej kąpieli.

Dodatkowo możecie korzystać z wibratora solo, kiedy partner lub partnerka nie są akurat obecni. Mogą za to sterować We-Vibe Chorus z dowolnej odległości, dzięki czemu przeżyjecie wyjątkowe rozkosze w seksie na odległość. 

Wibrator sterowany smartfonem

Podobnie jak poprzednik, także We-Vibe Chorus jest doskonałym wibratorem do sterowania smartfonem, łączy się z aplikacją na telefon, czyli We-Connect, która z łatwością łączy się z niemal wszystkimi produktami marki. Chociaż pilot jest bez wątpienia kuszącą możliwością, to wibrowanie w takt muzyki lub do dźwięku głosu ukochanego także wzbudza pozytywne zaciekawienie!

we-vibe chorus opakowanie

Jesteśmy pod wrażeniem dopracowania We-Vibe Chorus! To czysta przyjemność móc proponować Wam tak dobre urządzenia!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0