Nowość! Womanizer Duo wibrator króliczek bezdotykowy

Marka Womanizer słynie z wibratorów dla kobiet, których głównym źródłem przyjemności jest bezdotykowa stymulacja zapewniana przez technologię Pleasure Air™. Tym razem producenci marki Womanizer postanowili połączyć design swoich cudownych masażerów z wibratorem punktu G i w ten sposób powstał wysokiej jakości Womanizer Duo!

Womanizer Duo wibrator króliczek z funkcją bezdotykowego masażu łechtaczki

Womanizer po raz pierwszy wypuścił na 2019 wibrator połączony z bedotykową stymulacją łechtaczki w formie wibratora króliczka. Nowość niemieckiej marki samym wyglądem obiecuje przyjemne doznania, a piękne pudełko z pewnością będzie współgrało z poczuciem estetyki nawet najbardziej wybrednych pań. Wibrator przychodzi w zestawie z instrukcją, ładowarką i eleganckim woreczkiem do przechowywania. Po wyjęciu z pudełka mamy przed sobą kuszący przedmiot, odbiegający kształtem od innych gadżetów erotycznych typu króliczek:

 • Posiada elastyczne ramię, które wnika w pochwę, a druga część wibratora budową przypomina inne Womanizery. 
 • Część przylegająca do łechtaczki wyposażona jest w silikonową nakładkę, dzięki czemu gadżet przylega do ciała i gwarantuje intensywne pieszczoty za sprawą fal ssących. 
 • Zabawka wykonana jest z aksamitnego silikonu i waży stosunkowo dużo, co potęguje wrażenie, że wibrator jest solidnie wykonany i dobrej jakości. 

Womanizer Duo dostępny jest w dwóch kolorach: bordowym lub czarnym i obie wersje mają nieodparty urok.

womanizer-duo-wibrator-kroliczek

Wibrator typu króliczek – co to jest?

Króliczki to wibratory dla kobiet, które jednocześnie stymulują łechtaczkę oraz punkt G w pochwie. Z tego względu wibratory tego typu mają dwa ramiona różnej wielkości, by idealnie dopasować się do kobiecych stref intymnych. Wibratory króliczki różnią się między sobą wielkością, poziomami wibracji, a niektóre marki dbają również o to, by ich gadżet wyróżniał się ponadprzeciętnie oryginalnym designem, co widać szczególnie w seks zabawkach od Fun Factory. Marka Womanizer również postanowiła nas zaskoczyć wyróżniającym się wizualnie gadżetem, którym jest Womanizer Duo.

Wibrator Womanizer Duo –jak działa?

 • Bezdotykowa stymulacja łechtaczki
 • Wodoodporny
 • 10 trybów wibracji
 • Dwa zasilające motorki
 • Średnica 5.8 cm
 • Długość całkowita 20.3 cm

Womanizer Duo to gadżet ładowany przez magnetyczny port USB i przed użyciem należy podłączyć go na 2 godziny, aż urządzenie będzie w pełni naładowane. Gadżet włączamy i wyłączamy specjalnym przyciskiem z tyłu wibratora. Dodatkowo wibrator samoistnie wyłącza się i reaguje ponownie dopiero, jak zostanie  przyłożony do ciała!

womanizer-duo-wibrator-kroliczek

Womanizer Duo ma osobne przyciski do regulowania wibracji w części łechtaczkowej i wewnętrznej, które oddzielone są silikonową wypustką. Co ważne, oba zasilające motorki działają oddzielnie, więc można korzystać z wibracji do masażu punktu G lub łechtaczki także  osobno. Aby zmienić intensywność danej części zabawki lub wyłączyć ją wystarczy użyć przycisku minus. Ilość przycisków sterujących może na początku przerażać, ale po zapoznaniu się z gadżetem wszystko staje się proste.

Womanizer Duo jest wodoodporny, co daje więcej możliwości zabawy oraz ułatwia zachowanie gadżetu w czystości. Jako gadżet silikonowy, wymaga używania lubrykantów na bazie wody i warto tego przestrzegać, by nie zniszczyć masażera.

Dla kogo podwójny wibrator Womanizer Duo?

 • Dla kobiet kochających elegancki design i wysoką jakość
 • Fanek bezdotykowych masażerów łechtaczki
 • Miłośniczek podwójnej stymulacji

womanizer-duo-wibrator-kroliczek

Womanizer Duo to gadżet, który został dopracowany w najmniejszych szczegółach, by korzystanie z niego było czystą przyjemnością i nie wymagało wielkiego zaangażowania. To jeden wibrator, który oferuje kilka rodzajów przyjemności. Sprawdzi się nawet jako masażer stref erogennych podczas gry wstępnej z partnerem! Solidne wykonanie gwarantuje, że króliczek pozostanie w formie na bardzo długo, a szeroka gama wibracji i funkcji sprawia, że Womanizer Duo nie znudzi się szybko nawet najbardziej wymagającym użytkowniczkom, podobnie jak recenzowany wcześniej bezdotykowy masażer łechtaczki Womanizer Liberty.

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0