Womanizer Premium - najlepszy stymulator do łechtaczki? Test EKSPERTA!

Dzisiaj przedstawimy Wam: Womanizer Premium, jeden z wyjątkowych orgazmowych stymulatorów do łechtaczki dla kobiet. Nowy rok dopiero się zaczął, a wraz z nim mnóstwo okazji do obdarowywania ukochanych kobiet prezentami. Seksowny prezent na Walentynki, dzień kobiet, urodziny, imieniny: sposobności jest mnóstwo! Stąd wiele pytań od Was, co kupić ukochanej, by gadżet erotyczny naprawdę był efektowny! Nasz ekspert przetestuje wady i zalety masażera Womanizer Premium!

Masażer dla kobiety wymagającej: Womanizer Premium

Kobiecy orgazm wciąż wydaje się tajemnicą dla wielu osób. Panowie często nie mają szansy się wykazać i sprawić prawdziwej przyjemności kobiecie, która czuje się winna, że orgazm nie pojawia się u niej szybko i automatycznie. Drogie Panie: nie bójcie się być szczere w łóżku! Drodzy Panowie: nie bójcie się pytać swoich kobiet o to, co naprawdę sprawia im przyjemność.

womanizer premium opakowanie

Wracając do naszego gadżetu erotycznego marki Womanizer. Dlaczego Womanizer Premium to masażer dla kobiety wymagającej? Bo został zaprojektowany specjalnie dla ukochanej kobiety! Producentem bezdotykowych stymulatorów marki jest para, a właściwie mężczyzna, który wymyślił stymulatory Womanizer i tak długo je dopracowywał, by wprowadzić ukochaną na szczyty przyjemności. Romantyczna historia, prawda? Womanizer Premium jest masażerem, który z racji na dopracowany kształt i dużą moc oraz zróżnicowane tryby, jest w stanie zagwarantować orgazm nawet tym kobietom, które mają z tym trudności. 

womanizer premium opakowanie

Jak działa bezdotykowy stymulator Womanizer premium?

Działanie Womanizer Premium jest zarazem proste i wyjątkowe. To bezdotykowy stymulator łechtaczki, co w praktyce oznacza, że:

 • Masażer łechtaczki należy przyłożyć do wrażliwej części łechtaczki.
 • Przez otwór w stymulatorze Womanizer będą wydobywały się fale powietrza w opatentowanej technologii Pleasure Air Technology, które za pomocą ruchu membrany znajdującej się w środku, zaczną rytmicznie uderzać w łechtaczkę powietrzem.
 • Dzięki dużemu natężeniu fale powietrza są bardzo przyjemne i przenikają głęboko do nerwów łechtaczki ukrytych w ciele.
 • Mimo że bezdotykowy Womanizer Premium uderza w 1 miejsce, elektryzujące wrażenia przenikają do całej niemal łechtaczki.

Takie precyzyjne pieszczoty muszą skończyć się orgazmem. Zwłaszcza że możesz dopasować tempo i intensywność uderzeń do własnych wymagań. 

womanizer premium sterowanie

Womanizer Premium oferuje aż 12 poziomów intensywności! Za pomocą wygodnego panelu sterowania możesz przejść również do trybu Autopilota. 

Womanizer Premium prezentuje najwyższą jakość nie tylko w masażu, ale także swojej budowie. Zwróćcie uwagę na:

 • Aksamitny silikon medyczny pokrywający cały masażer łechtaczki.
 • Komfortowe ładowanie USB
 • Druga końcówka do stymulacji łechtaczki
 • Mocny silnik
 • Dopracowana technologia Smart Silence i Autopilot
 • Głęboka i mocna stymulacja
 • Stylowe opakowanie plus etui
 • Bardzo cicha praca

womanizer premium ładowanie

Womanizer Premium działanie technologii Smart Silence film

Technologia Smart Silence i Autopilot w Womanizer Premium

Bezdotykowy stymulator łechtaczki Womanizer Premium jest wyposażony w takie funkcje, jakich nie ma żaden inny gadżet erotyczny.

1. Smart Silence to sprawne działanie masażera, które przyczynia się do wygody użytkowniczki i oszczędzaniu energii akumulatora. Womanizer Premum automatycznie uruchamia się po przyłożeniu do skóry. A kiedy odejmiemy silikonową końcówkę od ciała, masażer sam się wyłącza. Praktyczne!

2. Autopilot jest świetnym rozwiązaniem dla leniwych oraz dla tych kobiet, które od czasu do czasu chcą całkowicie oddać się przyjemności. Kiedy funkcja autopilota przejmuje ster, Womanizer Premium sam decyduje o poziomie stymulacji, doprowadzając kobietę do orgazmu!

Dodatkowo możesz dopasować rozmiar silikonowej końcówki masażera do własnej anatomii. Dodatkową końcówkę w innym rozmiarze ma każdy masażer łechtaczki Womanizer.

womanizer premium silikonowa końcówka

Womanizer Premium jako seksowny prezent dla Kobiety

Gadżety erotyczne wciąż są swego rodzaju tabu, dlatego panowie mają ogromny problem, żeby kupić coś partnerce z dziedziny sex gadżetów. Mimo że praktyczne i piękne wibratory dla kobiet nie zawsze są bezpiecznym wyborem na początek. Co innego masażer łechtaczki na seksowny prezent, który ma 100% szansę podbić jej serce. A taki Womanizer Premium jest wręcz gadżetem ekskluzywnym, a dopiero potem erotycznym ;)

womanizer premium zestaw

Womanizer Premium znajdziesz tylko w wybranych, najlepszych sex shopach zaaprobowanych przez markę Womanizer. Womanizer dla Kobiety to nie zwykły podarunek, który zapewni wielokrotną przyjemność. Uczta zmysłów zaczyna się już od momentu otwarcia opakowania. A potem przyjemność trwa i trwa, przez nieskończoną ilość wieczorów, które możecie przeżywać razem. Z radością będziesz sterował masażerem i patrzył, jak stopniowo doprowadzasz swoją kobietę do maksimum rozkoszy.

Womanizer dla Kobiety opinie i testy użytkowniczek

Masażer łechtaczki Womanizer Premium ma już zagwarantowaną wysoką pozycję na rynku gadżetów erotycznych. Pozytywne opinie zadowolonych użytkowniczek są także realnym potwierdzeniem tego, że twórca tej wyjątkowej serii stymulatorów dla kobiet okazał się prawdziwym mistrzem! Womanizer Premium zdecydowanie nie jest gadżetem, który użyjecie kilka razy. To będzie Wasz stały towarzysz miłosnych przeżyć, solo i w parze! Niestety kiedy dokonywałam porównania 3 najlepszych modeli bezdotykowych masażerów łechtaczki w naszych zasobach brakowało jeszcze wtedy Womanizer Premium. Obecnie z pewnością zająłby czołowe miejsce!

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5.0