seksowne prezenty na swieta

 

Filtruj wyniki
Działanie
Filtruj wyniki
 1. Regular Price 24,99 zł Cena promocyjna 19,99 zł - 20% oszczędzasz 5,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99 zł

  Sheer GLYDE Dams maska oralna

  cola
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 24,99 zł Cena promocyjna 19,99 zł - 20% oszczędzasz 5,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99 zł
  Sheer GLYDE Dams maska oralna Sheer GLYDE Dams maska oralna
 2. Regular Price 24,99 zł Cena promocyjna 19,99 zł - 20% oszczędzasz 5,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99 zł

  Sheer GLYDE Dams maska oralna

  wanilia
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 24,99 zł Cena promocyjna 19,99 zł - 20% oszczędzasz 5,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99 zł
  Sheer GLYDE Dams maska oralna Sheer GLYDE Dams maska oralna
 • 1

Seks z chusteczkami oralnymi

Seks oralny jest zaraz po tym klasycznym jest najczęściej uprawianym seksem na świecie. Zazwyczaj stosowany jako gra wstępna. Są różne techniki tej przyjemnej metody stosunku, Fellatio, czyli stymulacja penisa oraz moszny, ustami, językiem czy również rękami. Druga to cunnilingus, czyli również ustna stymulacja, tyle że łechtaczki, wart sromowych i wejścia do pochwy. I ostatnie anilingus, czyli pieszczenie, lizanie okolic odbytu, jak i samego odbytu. Dwie ostatnie metody bardzo często łączone są z penetracją palcami czy gadżetami erotycznymi.

Najpopularniejsza pozycja do seksu oralnego 

Najwygodniejsza i chyba najbardziej znaną pozycją do seksu oralnego jest słynne 69, gdzie kochankowie ułożeni są właśnie jak arabskie cyfry 6 i 9, tak aby była możliwa jednoczesne dawanie przyjemności ukochanej lub ukochanemu i przyjmowanie jej. Pozycje 69 można uprawiać na stojąco, na leżąco, a nawet klęcząco.

Seks oralny a bezpieczeństwo

Seks oralny, mimo iż przyjemny to może być bardzo niebezpieczny i wiąże się z wieloma nieprzyjemnymi chorobami. Niestety wciąż krąży przekonanie, że seks oralny jest bezpieczny, bo przecież nie powoduje ciąży, genitalia nie mają ze sobą kontaktu. Jest to błędne przekonanie i należy pamiętać, że podczas seksu oralnego bez zabezpieczenia również można zarazić się wieloma chorobami takimi jak, HPV, HIV, kiła, rzeżączką i ziarnicą weneryczną. Bardzo nieprzyjemne w skutkach, niektóre ciężkie do leczenia a inne ciągnące się za człowiekiem całe życie.

Chusteczki oralne zabezpieczają przed przenoszeniem chorób

W takiej sytuacji najlepszą metodą są prezerwatywy zakładane na penisa i chusteczki, maski oralne, które są nakładane na łechtaczkę lub anus. Aby zminimalizować ryzyko zarażenia, należy pamiętać o stosowaniu tych metod. Również profilaktyka, badania są tutaj kluczowe, stąd stali partnerzy mają łatwiejszą i bezpieczniejszą sytuację. Jeżeli nie ma się stałej partnerki lub partnera nie należy się bać czy wstydzić, prosić o aktualne badanie przed każdą formą współżycia. To bardzo odpowiedzialne i może zaoszczędzić wielu przykrych często wstydliwych wizyt u lekarza a najważniejsze bólu.

Dostępne produkty do zabezpieczenia

Najlepszym produktem do zabezpieczenia się przed chorobami podczas seksu oralnego jest maseczka oralna. My rekomendujemy dostępną w naszym sklepie N69 z firmy Sheer GLYDE Dams. Posiadają Certyfikat Towarzystwa Wegańskiego i są wykonane z naturalnego lateksu. Dostępne w różnych kolorach i smakach- owoce leśne, cola, wanilia i truskawka. Po nałożeniu np. na łechtaczkę należy pamiętać, aby nie przekładać stron maseczki. Można poprosić partnerkę, aby przytrzymała maseczkę, aby mieć pewność, że nie zsunie się podczas gorących pieszczot. Maski oralne przeznaczone są dla obojga partnerów, ponieważ nadają się nie tylko do zabezpieczenia łechtaczki i warg sromowych, ale także do anusa. Jedyne co trzeba pamiętać, aby w przypadku pieszczenia kobiety najpierw zacząć od łechtaczki, a potem przejść do pieszczenia odbytu. Chusteczki wciąż nie są popularne na świecie, chociaż mamy nadzieję, że niedługo będą, chociaż w połowie równie znane, jak prezerwatywy.