feelztoys-lea

feelztoys-lea-gratis-satisfyer

Kubeczki menstruacyjne

Godny zastępca dla podpasek i tamponów? Tak można powiedzieć z pewnością o kubeczkach menstruacyjnych. Wybierz najlepszy dla siebie kubeczek menstruacyjny, bo po pierwsze − jest niezwykle skuteczny podczas ćwiczeń, po drugie mogą być noszone bez wymiany nawet przez 12 godzin. W ofercie najlepsze kubeczki menstruacyjne od Fun Factory, kubeczki Satisfyer oraz INTIMINA.

Kubeczki menstruacyjne Fun Factory

Filtruj wyniki
 1. Regular Price 38,99 zł Cena promocyjna 31,99 zł - 18 % oszczędzasz 7,00 zł

  Satisfyer Feel Good zestaw kubeczków menstruacyjnych

  niebieski 15 ml+20 ml
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 38,99 zł Cena promocyjna 31,99 zł - 18 % oszczędzasz 7,00 zł
  Satisfyer Feel Good zestaw kubeczków menstruacyjnych Satisfyer Feel Good zestaw kubeczków menstruacyjnych
 2. Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  38,99 zł
  Satisfyer Feel Confident kubeczki menstruacyjne Satisfyer Feel Confident kubeczki menstruacyjne
 3. Wysyłamy w 24h BESTSELLER PREMIUM
  125,99 zł
  Fun Factory Kubeczki menstruacyjne FUN CUP mix Fun Factory Kubeczki menstruacyjne FUN CUP mix
 4. Wysyłamy w 24h
  89,00 zł
  Fun Factory kubeczek menstruacyjny duży B Fun Factory kubeczek menstruacyjny duży B
 5. Wysyłamy w 24h
  89,00 zł
  Fun Factory kubeczek menstruacyjny mały A Fun Factory kubeczek menstruacyjny mały A
 6. Wysyłamy w 24h PREMIUM
  17,00 zł
  Fun Factory Toy Bag saszetka do kubeczka menstruacyjnego Fun Factory Toy Bag saszetka do kubeczka menstruacyjnego
 7. Wysyłamy w 24h
  122,60 zł
  Intimina Lily Cup B kubeczek menstruacyjny Intimina Lily Cup B kubeczek menstruacyjny
 8. Regular Price 38,99 zł Cena promocyjna 31,99 zł - 18 % oszczędzasz 7,00 zł

  Satisfyer Feel Secure kubeczki menstruacyjne

  przezroczyste 15 ml+20 ml
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 38,99 zł Cena promocyjna 31,99 zł - 18 % oszczędzasz 7,00 zł
  Satisfyer Feel Secure kubeczki menstruacyjne Satisfyer Feel Secure kubeczki menstruacyjne
 9. Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  38,99 zł
  Satisfyer Feel Confident kubeczki menstruacyjne Satisfyer Feel Confident kubeczki menstruacyjne
 10. Wysyłamy w 24h PREMIUM
  123,98 zł
  Fun Factory Kubeczki menstruacyjne FUN CUP A Fun Factory Kubeczki menstruacyjne FUN CUP A

Kubeczki menstruacyjne a ćwiczenia

Obfita miesiączka wcale nie musi wykluczać różnego rodzaju aktywności fizycznych, o ile posiada się odpowiednie środki dla zachowania czystości podczas treningów. W tym celu mogą okazać się pomocne właśnie kubeczki menstruacyjne, które dopasowują się do fizjonomii ciała kobiety. Skutecznie zbierają krew i pozwalają oddać się ulubionym ćwiczeniom bez obaw pojawienia się wstydliwych dla pań plam na ubraniach. Dodatkowo zapewniają wysoki stopień komfortu oraz swobodę ruchów. Ćwiczenia nie będą kłopotliwe, jeśli sięgniesz po kubeczki menstruacyjne ze sztywniejszymi ściankami. Dzięki temu nie będą się zsuwały podczas wzmożonego ruchu.

Rozmiary kubeczków menstruacyjnych

Kubeczki menstruacyjne mają różne rozmiary. Wybór jednych spośród pozostałych zależy od stanu miejsc intymnych. Kobiety, które nie rodziły oraz te przed 30 rokiem życia powinny stosować mniejsze rozmiary kubeczków dla wyższego komfortu użytkowania. Kobietom zaś po porodzie oraz po 30 roku życia zaleca się stosowanie większego rozmiaru, co zapewni im właściwe trzymanie się kubeczka menstruacyjnego oraz szczelność. Na początek poleca się kubeczki menstruacyjne o pojemności 15 ml lub 20 ml. Większe kubeczki menstruacyjne mają zwykle 30 ml lub więcej.

Kubeczki menstruacyjne a alergie

Kubeczki menstruacyjne, ze względu na swoje przeznaczenie, muszą być w pełni bezpieczne i hipoalergiczne. Właśnie dlatego wykonywane są z silikonu medycznego, stosowanego również do produkcji przyrządów wykorzystywanych przez lekarzy. Silikon medyczny jest materiałem nieuczulającym. Dodatkowym atutem jest fakt, że silikonowe kubeczki menstruacyjne można dokładnie wyczyścić i wygotować w gorącej wodzie. 

Mycie kubeczków menstruacyjnych

Kubeczki menstruacyjne wymagają odpowiedniego czyszczenia i mycia. Aby utrzymać je w higienie, zaleca się ich dokładne opróżnienie oraz staranne umycie wodą. Dla większej pewności warto również odkazić produkt za pomocą gorącej wody. Jest to niezwykle istotne, aby kubeczki menstruacyjne mogły być użytkowane w sposób bezpieczny, bez wywoływania podrażnień czy zakażeń.

Tanie i dobre kubeczki menstruacyjne Satisfyer

Kubeczki menstruacyjne Satisfyer to prawdziwy hit ostatnich tygodni! Wykonane z silikonu medycznego tanie i dobre kubeczki menstruacyjne Satisfyer dostępne są w aż 3 wersjach! Kubeczki menstruacyjne z serii Feel Good, Feel Secure oraz Feel Confident mają w zestawie 1 kubek menstruacyjny o pojemności 15 ml i 1 o pojemności 20 ml. Do każdego zestawu dołączone jest higieniczne etui do przechowywania. Kubeczki menstruacyjne Satisfyer różnią się między sobą kształtem i kolorami, by każda kobieta mogła wybrać produkt w swoim guście oraz taki, który będzie dla niej najwygodniejszy. 

Kubeczki menstruacyjne INTIMINA 

Najpopularniejsze kubeczki menstruacyjne to bez wątpienia również kubeczki menstruacyjne Intimina. To rozbudowana kolekcja akcesoriów higienicznych dla kobiet. W ofercie Intimina znajdziemy najlepsze kubeczki menstruacyjne dla kobiet początkujących oraz duże kubeczki menstruacyjne, które będą doskonałe dla kobiet po ciąży oraz wszystkich pań, które mają bardzo obfite miesiączki. Kubeczki menstruacyjne Intimina sprzedawane są po 1 sztuce.