Prezerwatywy przedłużające stosunek

Przedwczesny wytrysk może być utrapieniem dla każdego, kto pragnie przeżywać orgazm jednocześnie ze swoją partnerką. Jednak są sposoby, aby zapobiec mu i cieszyć się z ukochaną długim oraz pełnym emocji seksem. Odpowiedź stanowią prezerwatywy przedłużające stosunek!

Prezerwatywy przedłużające stosunek

Filtruj wyniki
Dostępność 24h
Filtruj wyniki
 1. Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  1,99 zł
  Ex Delay prezerwatywy opóźniające wytrysk Ex Delay prezerwatywy opóźniające wytrysk
 2. Wysyłamy w 24h
  24,99 zł
  Durex Mutual Climax prezerwatywy lateksowe Durex Mutual Climax prezerwatywy lateksowe
 3. Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  8,99 zł
  Durex Extended Pleasure prezerwatywy wydłużające stosunek Durex Extended Pleasure prezerwatywy wydłużające stosunek
 4. Regular Price 27,99 zł Cena promocyjna 26,99 zł - 4 % oszczędzasz 1,00 zł

  Durex Mutual Pleasure prezerwatywy

  10 szt.
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 27,99 zł Cena promocyjna 26,99 zł - 4 % oszczędzasz 1,00 zł
  Durex Mutual Pleasure prezerwatywy Durex Mutual Pleasure prezerwatywy
 5. Wysyłamy w 24h
  8,99 zł
  Durex Mutual Pleasure prezerwatywy Durex Mutual Pleasure prezerwatywy

Jak przedłużyć stosunek?

Osiągnięcie dłuższego stosunku wiąże się z koniecznością odroczenia momentu nastąpienia ejakulacji, czyli doprowadzenia do opóźnienia wytrysku. Jeżeli nie jest to możliwe w sposób naturalny, warto sięgnąć po dodatkowe środki. Do tych należą między innymi prezerwatywy. Najlepsze prezerwatywy na przedłużenie stosunku to te, które zostały pokryte od wewnętrznej strony lubrykantem z benzokainą. Innym rozwiązaniem może być sięgnięcie po kondomy o grubszych ściankach, które ograniczą siłę odczuwanych na penisie doznań.

Opóźnienie wytrysku a benzokaina – działanie i wpływ

Benzokaina to związek chemiczny, który znieczula miejscowo. Może być składnikiem różnego rodzaju produktów, na przykład maści przeciwbólowych, czy prezerwatyw, jak w przypadku Durex Performa czy Durex Performax Intense, a także kosmetyków takich jak: żel na opóźnienie wytrysku Sensuva ON bold lub spray Velv’or Aid Be Steady.

W przypadku prezerwatyw, wewnętrzną stronę ich ścianek pokrywa się na etapie produkcji lubrykantem z benzokainą, która podczas stosunku uwalnia swoje działanie i delikatnie znieczula wrażliwe miejsca na penisie. Dzięki temu możliwe jest opóźnienie wytrysku i tym samym przedłużenie stosunku.

Jak opóźnić wytrysk?

Aby zmienić długość stosunku i opóźnić wytrysk należy przed zbliżeniem założyć prezerwatywę z benzokainą. Wydłużeniu stosunku mogą też pomóc opóźniające ejakulację żele stosowane bezpośrednio na członka.

Prezerwatywy przedłużające stosunek – jak działają?

Czy prezerwatywy przedłużające stosunek działają? Tak, dzięki zawartości benzokainy można oczekiwać pozytywnego wpływu rzeczywiście działającego związku chemicznego, więc warto sięgnąć po prezerwatywy przedłużające stosunek. Opinie użytkowników potwierdzają teorię. Należy pamiętać, że organizm każdego człowieka jest inny i różny może być stopień reakcji na dany środek znieczulający, także na ten stosowany w prezerwatywach przedłużających stosunek. Skutki uboczne, choć sporadyczne, także mogą się pojawić, więc w przypadku wystąpienia niepożądanych objawów, jak pokrzywka, obrzęk, wymioty czy ból głowy należy przerwać używanie i zasięgnąć pomocy medycznej. O tym, że prezerwatywy przedłużające stosunek są skuteczne, może też pośrednio świadczyć fakt, że każda firma produkująca kondomy, chce mieć je w swoim repertuarze.

Prezerwatywy z benzokainą

Marką, oferującą duży wybór prezerwatyw przedłużających stosunek, jest na przykład Durex. Wśród bogatego asortymentu firmy znaleźć można dwa rodzaje takich prezerwatyw, a mianowicie: Durex Performax Intense oraz Durex Performa. Pierwsze z nich, oprócz warstwy lubrykantu z benzokainą, zostały dodatkowo pokryte od zewnętrznej strony wypustkami i prążkami, aby dodatkowo wzmocnić doznania partnerki.

Najlepsze prezerwatywy przedłużające stosunek

O tym, jaki produkt będzie dla niego najkorzystniejszy, każdy użytkownik musi zadecydować sam. Na szczęście jest w czym wybierać. Prezerwatywy przedłużające stosunek Durex to Durex Performa i Durex Performax Intense. Prezerwatywy Unimil przedłużające stosunek to Unimil Max Love. W pudełku edycji Durex Feel Fun również można znaleźć prezerwatywę przedłużającą stosunek. SKYN, pomimo swojej dużej różnorodności, nie ma jeszcze prezerwatyw z benzokainą.