Prezerwatywy większa ochrona

Prezerwatywy zapewniające większą ochronę to między innymi te, które wyróżniają się grubszymi ściankami (zwykle mają one grubość ok. 80 μm), gdyż dzięki temu są bardziej wytrzymałe. Nie wymagają one jednak rezygnacji z niesamowitych doznań i poczucia bliskości z partnerem podczas stosunku, ponieważ – oprócz zwiększenia bezpieczeństwa odbywanego stosunku – gwarantują niesamowity komfort, a to dzięki dodatkowej warstwie lubrykantu, którym zostały pokryte.

Prezerwatywy większa ochrona

Filtruj wyniki
Dostępność 24h
Filtruj wyniki
 1. Wysyłamy w 24h
  34,99 zł
  Durex Fun Mix prezerwatywy
 2. Regular Price 12,13 zł Cena promocyjna 11,98 zł - 1 % oszczędzasz 0,15 zł

  Durex Extra Safe prezerwatywy lateksowe

  6 szt.
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 12,13 zł Cena promocyjna 11,98 zł - 1 % oszczędzasz 0,15 zł
  Durex Extra Safe prezerwatywy lateksowe Durex Extra Safe prezerwatywy lateksowe
 3. Wysyłamy w 24h
  19,99 zł
  Durex Extra Safe prezerwatywy pogrubione Durex Extra Safe prezerwatywy pogrubione
 4. Regular Price 9,99 zł Cena promocyjna 6,99 zł - 30 % oszczędzasz 3,00 zł

  Durex Extra Safe prezerwatywy pogrubione

  3 szt.
  Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  Regular Price 9,99 zł Cena promocyjna 6,99 zł - 30 % oszczędzasz 3,00 zł
  Durex Extra Safe prezerwatywy pogrubione Durex Extra Safe prezerwatywy pogrubione
 5. Wysyłamy w 24h
  24,80 zł
  Durex Extra Safe prezerwatywy pogrubione Durex Extra Safe prezerwatywy pogrubione

Czy prezerwatywy są skuteczne?

Jak powszechnie wiadomo, nie istnieje antykoncepcja, która zapewniałaby stuprocentowe bezpieczeństwo i pewną ochronę przed zajściem w ciążę czy przenoszeniem się chorób drogą płciową. Można jednak dodatkowo o to zadbać, wybierając produkty o wyższej skuteczności – w tym również prezerwatywy. Jeżeli chcemy mieć większą pewność, że prezerwatywa nie uszkodzi się podczas stosunku, warto sięgnąć właśnie po taką, o zwiększonej ochronie; po tę bardziej wytrzymałą. A najlepsze prezerwatywy pod względem dodatkowej ochrony to prezerwatywy Durex Extra Safe.

 

Prezerwatywy Durex Extra Safe

Do wyboru są trzy opakowania o różnej zawartości – 3 sztuki, 12 i 18 sztuk. Nie różnią się one ani pod względem rozmiaru, ani smaku, ani koloru. Wszystkie prezerwatywy są lateksowe i przezroczyste. Mają po 56 mm średnicy oraz 80 μm grubości. Dodatkowo zostały mocniej nawilżone, co sprawia, że nie podrażniają skóry i nie wywołują suchości pochwy. Posiadają kształt easy-on, który ułatwia zakładanie ich, a także zwiększa komfort w czasie użytkowania. Posiadają delikatny, bardzo przyjemny zapach. Zostały przetestowane dermatologicznie i elektronicznie, a także posiadają oznakowanie CE. Nie można zatem powiedzieć, że nie są to bezpieczne prezerwatywy.  

Jak założyć prezerwatywę?

Bez względu na to, czy są to prezerwatywy Durex Extra Safe, czy jakiekolwiek inne, najważniejsza jest ostrożność. Sposób zakładania jest ten sam, co w przypadku klasycznych prezerwatyw, jednak należy pamiętać, że o skuteczności prezerwatyw można mówić dopiero wtedy, kiedy nie jest uszkodzona. Dlatego tak ważne jest delikatne wyjmowanie jej z opakowania oraz zakładanie. Trzeba również mieć na uwadze, że produkt jest jednorazowy, co oznacza, że przy powtórnym wykorzystaniu go, traci on już swoje właściwości.