Żele zwężające pochwę

Lubrykanty do seksu pozytywnie wpływają na jakość seksu i płynące z niego doznania. Żele zwężające pochwę to wysokiej jakości kosmetyki, które użyte w trakcie gry wstępnej czasowo obkurczają ścianki pochwy. Dodatkowo żele pełnią naturalną ochronę przed otarciami podczas seksu oraz zwiększają doznania, uwrażliwiając kobiece strefy intymne na bodźce. 

żele zwężające pochwę

Filtruj wyniki
Dostępność 24h
Filtruj wyniki
 1. Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  48,99 zł
  Viamax Tight Gel żel zwężający pochwę Viamax Tight Gel żel zwężający pochwę
 2. Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  71,99 zł
  System JO Vaginal Tightening serum zwężające pochwę System JO Vaginal Tightening serum zwężające pochwę
 3. Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  78,99 zł
  Intimate Earth Embrace serum zwężające pochwę Intimate Earth Embrace serum zwężające pochwę
 4. Wysyłamy w 24h
  118,99 zł
  Shunga Hold me tight żel zwężający pochwę Shunga Hold me tight żel zwężający pochwę

Jak działają żele zwężające pochwę?

Produkty zwężające pochwę oprócz właściwości obkurczających ścianki pochwy, mają działanie regeneracyjne i nawilżające. Są bezpieczne dla skóry i poprawiają komfort z seksu tak samo, jak tradycyjne lubrykanty. Zawarte w żelach składniki dodatkowo rozgrzewają pochwę i uwrażliwiają ją na bodźce, co znacznie potęguje odczuwaną przyjemność. Żel należy zaaplikować w trakcie gry wstępnej. Jego działanie zwykle utrzymuje się około pół godziny. 

Luźna pochwa przyczyny

Szerokość ścianek pochwy zależna jest od kondycji mięśni tworzących tę część kobiecych stref intymnych. Z reguły zbytnie rozluźnienie ścianek pochwy spowodowane jest przebytą ciążą lub słabymi mięśniami Kegla. Niestety bardzo często luźna pochwa jest przyczyną dyskomfortu w sypialni i kompleksów po stronie kobiet. Zarówno kobieta, jak i jej partner mogą nie odczuwać dostatecznej przyjemności ze współżycia. 

Sposoby na zwężenie pochwy

Rozwiązań problemu zbyt luźnej pochwy jest stosunkowo sporo. Przede wszystkim warto zaopatrzyć się w kulki gejszy i prowadzić regularne treningi mające na celu wzmocnienie mięśni dna miednicy, inaczej mięśni Kegla. Efekty będą zauważalne po kilku tygodniach systematycznych ćwiczeń i będą utrzymywać się stale. W celu uzyskania natychmiastowych, ale krótkotrwałych efektów poleca się korzystanie właśnie z żeli intymnych zwężających pochwę. Niekiedy pochwa jest rozluźniona na tyle mocno, że koniecznością jest zabieg chirurgiczny.