n69.pl Walentynki z Lelo

Konkurs walentynkowy – poczuj przyjemność z Lelo

Czy istnieje coś piękniejszego niż miłość i bliskość drugiej osoby? Zdecydowanie nie! Dlatego już 14 lutego będziemy obchodzić święto miłości i wszystkich zakochanych. Zanim jednak zaczniesz celebrować ten moment, zawalcz o wyjątkowy prezent, który podgrzeje atmosferę w Twoim związku. Wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym odpowiesz na pytanie: „Jak niebanalnie spędzić Walentynki?”, a soniczny masażer łechtaczki Sona Cruise od firmy Lelo może być Twój!

Warunki konkursu

Aby wziąć udział w konkursie, należy w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku odpowiedzieć na pytanie: „Jak niebanalnie spędzić Walentynki?”. Możesz to zrobić w dowolnej formie tekstowej. Masz niecodzienny pomysł na świętowanie dnia zakochanych? Podziel się nim z nami! Pamiętaj – ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia i kreatywność! Konkurs trwa do 11 lutego!

Warunki konkursu krok po kroku:

  1. W komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku odpowiedzi na pytanie: „Jak niebanalnie spędzić Walentynki?”. Zgłoszenia zbieramy do godziny 23:59 w poniedziałek, 11 lutego.
    Link do postu konkursowego ►
  2. Jeśli chcesz, polub nas na Facebooku i Instagramie
  3. Baw się dobrze i cierpliwie czekaj na wyniki
n69.pl Walentynki z Lelo nagroda

Nagrody w konkursie

Nagrodą w konkursie jest soniczny masażer łechtaczki Sona Cruise od firmy Lelo, który pokaże Tobie i Twojej drugiej połówce zupełnie nowy wymiar przyjemności.

Szczęśliwego zwycięzcę wyłonimy po upływie terminu zbierania zgłoszeń i ogłosimy w komentarzu pod postem konkursowym. Wybraną osobę poprosimy o kontakt w wiadomości prywatnej.

Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem:
Regulamin