Masażery prostaty Aneros

Aneros to przede wszystkim produkty skierowane do mężczyzn, choć w ofercie znajdują się także gadżety dla pań. Sztandarowe produkty marki to bezdotykowe masażery prostaty wykonane z dbałością o każdy szczegół, zachwycające nowoczesnym designem i wysoką funkcjonalnością. Dzięki możliwości używania masażerów bez pomocy rąk idealnie nadają się do stosowania nie tylko solo, ale także podczas stosunku.marka-aneros

Filtruj wyniki
Działanie
Wodoodporność
Miejsce stymulacji
Tryb pracy
Stopień zaawansowania
Filtruj wyniki

Aneros to marka należąca do High Island Health, stowarzyszenia wykorzystującego medycynę naturalną w leczeniu schorzeń prostaty. Firma czerpie inspirację z wierzeń starożytnych Chińczyków, którzy uważali, że stymulacja prostaty jest nie tylko przyjemna, ale także bardzo zdrowa dla całego organizmu, poprawia komfort życia i wzmacnia przyjemność podczas stosunku.

Projektanci doskonale zdają sprawę, jak duży wpływ na jakość stymulacji ma idealne dopasowanie zabawki do anatomicznego kształtu ciała. Tak powstała szeroka gama masażerów w różnych rozmiarach i kształtach, która gwarantuje, że każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie na każdym stopniu zaawansowania. Dzięki temu każdy może zaznać przyjemności najwyższej jakości.

Zadowoleni użytkownicy zabawek erotycznych marki Aneros chwalą się swoimi doświadczeniami i stworzyli nawet termin, który ma opisywać ich doznania – superoragzm. Dołącz do nich!