Masażery prostaty Aneros

Aneros to produkty erotyczne skierowane do mężczyzn: Bezdotykowe masażery prostaty wykonane z dbałością o każdy szczegół. Dzięki możliwości używania masażerów prostaty bez pomocy rąk idealnie nadają się do stosowania nie tylko solo, ale także podczas stosunku.

marka-aneros

Filtruj wyniki
 1. Regular Price 249,98 zł Cena promocyjna 220,98 zł - 12 % oszczędzasz 29,00 zł

  Aneros Helix Syn Trident niewibrujący masażer prostaty

  czarny
  BESTSELLER
  Regular Price 249,98 zł Cena promocyjna 220,98 zł - 12 % oszczędzasz 29,00 zł
  Aneros Helix Syn Trident niewibrujący masażer prostaty Aneros Helix Syn Trident niewibrujący masażer prostaty

Masażery prostaty Aneros do stymulacji prostaty

Aneros to marka należąca do High Island Health, stowarzyszenia wykorzystującego medycynę naturalną w leczeniu schorzeń prostaty. Firma czerpie inspirację z wierzeń starożytnych Chińczyków, którzy uważali, że stymulacja prostaty jest nie tylko przyjemna, ale także bardzo zdrowa dla całego organizmu, poprawia komfort życia i wzmacnia przyjemność podczas stosunku.
Marka Aneros doskonale zdaje sobie sprawę, jak duży wpływ na jakość stymulacji ma idealne dopasowanie zabawki do anatomicznego kształtu ciała. Masażery prostaty Aneros dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach. Taka różnorodność gwarantuje, że każdy zainteresowany znajdzie odpowiedni dla siebie stymulator prostaty na każdym stopniu zaawansowania.

Plug analny Aneros

Stymulacja analna potrafi sprawić wiele przyjemności, szczególnie mężczyznom. Dzieje się tak za sprawą położenia prostaty, czyli męskiego punktu G. Jego stymulacja może powodować tak samo mocne orgazmy, jak stymulacja kobiecego punktu G. W takiej sytuacji pomocny może okazać się plug analny Aneros, pełniący funkcję profesjonalnego masażera prostaty. Plugi analne tej amerykańskiej marki zaprojektowane są tak, by ułatwić aplikację i wyjęcie sex gadżetu, a przede wszystkim, by dać mężczyznom jak najwięcej przyjemności z pieszczot analnych. Masażery prostaty Aneros są zaopatrzone w specjalne końcówki, które masując perineum, potęgują doznania płynące ze stymulacji analnej.

Aneros w sex shop Warszawa

Nasz sex shop wysyłkowy oferuje wysokiej jakości gadżety erotyczne oraz profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniego produktu. Dostępne u nas masażery prostaty Aneros są wysokiej jakości gadżetami dla mężczyzn. Zastanawiasz się nad zakupem pluga analnego? Odwiedź N69 sex shop Warszawa, a my pomożemy podjąć Ci właściwą decyzję!