Coco de Mer

Coco de Mer to producent luksusowych akcesoriów do seksu mający swoją siedzibę w Londynie. Szeroka oferta marki obejmuje wibratory dla kobiet, progresywne kulki gejszy, akcesoria dla par, spośród których na szczególną uwagę zasługują ekskluzywne akcesoria do krępowania. Wszystkie zabawki erotyczne marki pakowane są w skórzane etui, które gwarantuje bezpieczne przechowywanie i pełną dyskrecję. Coco de Mer to powiew luksusu w Twojej sypialni i źródło niezapomnianej rozkoszy dla par! Coco de Mer

Filtruj wyniki
Kolor
Działanie
Wodoodporność
Tryb pracy
Filtruj wyniki
 1. Regular Price 577,00 zł Cena promocyjna 499,00 zł - 14 % oszczędzasz 78,00 zł

  Coco de Mer wibrator punktu G Georgiana

  ciemnobrązowy
  PREMIUM
  Regular Price 577,00 zł Cena promocyjna 499,00 zł - 14 % oszczędzasz 78,00 zł
  Coco de Mer wibrator punktu G Georgiana Coco de Mer wibrator punktu G Georgiana
 2. Regular Price 662,89 zł Cena promocyjna 373,95 zł - 44 % oszczędzasz 288,94 zł

  Coco de Mer Catherine kulki gejszy progresywne

  ciemnobrązowe
  PREMIUM
  Regular Price 662,89 zł Cena promocyjna 373,95 zł - 44 % oszczędzasz 288,94 zł
  Coco de Mer Catherine kulki gejszy progresywne Coco de Mer Catherine kulki gejszy progresywne
 3. Regular Price 644,76 zł Cena promocyjna 382,01 zł - 41 % oszczędzasz 262,75 zł

  Coco de Mer wibrator Emmeline

  ciemnobrązowy
  PREMIUM
  Regular Price 644,76 zł Cena promocyjna 382,01 zł - 41 % oszczędzasz 262,75 zł
  Coco de Mer wibrator Emmeline Coco de Mer wibrator Emmeline
 4. PREMIUM
  190,40 zł
  Coco de Mer skórzana smycz Coco de Mer skórzana smycz
 5. PREMIUM
  263,63 zł
  Coco de Mer skórzana packa Coco de Mer skórzana packa
 6. PREMIUM
  161,05 zł
  Coco de Mer skórzany pejcz Coco de Mer skórzany pejcz
 7. PREMIUM
  234,36 zł
  Coco de Mer skórzany bat Coco de Mer skórzany bat
 8. PREMIUM
  234,36 zł
  Coco de Mer Leather Ball knebel Coco de Mer Leather Ball knebel

Wibrator Coco de Mer Emmeline

Klasyczny wibrator Coco de Mer Emmeline to doskonały przykład eleganckiego designu i funkcjonalności. Wibrujący w 5 trybach wibrator dla kobiet jest również wodoszczelny, co umożliwia zabawę także pod prysznicem lub w wannie. Ładowany USB silikonowy wibrator działa nieprzerwanie blisko 2 godziny, co z powodzeniem wystarczy na pełną wrażeń zabawę. Wibrator Coco de Mer Emmeline świetnie sprawdzi się jako masażer punktu G oraz wibrator do łechtaczki. Dyskretne, skórzane etui i blokada przed przypadkowym uruchomieniem wibratora gwarantują bezpieczeństwo gadżetu podczas podróży i w domu, kiedy pozostaje przez pewien czas nieużywany.

Progresywne kulki gejszy Coco de Mer Catherine

Kulki waginalne to bestseller ostatnich miesięcy. Każda kobieta powinna dbać o mięśnie dna miednicy, ponieważ pozytywnie wpływa to na jakość seksu i ułatwia poród. Z kolei po porodzie ćwiczenia mięśni Kegla pomagają odzyskać formę i niwelują problemy związane ze zjawiskiem luźnej pochwy. Progresywne kulki gejszy Coco de Mer Catherine to zestaw trzech kulek o różnej wadze i rozmiarze, które sprawdzą się na każdym etapie zaawansowania. Silikonowe kulki gejszy marki są polecane początkującym kobietom ze względu na wygodną aplikację oraz ciężar i wielkość kulek, które zmieniamy wraz ze wzrostem doświadczenia. Wodoodporne kulki gejszy są wygodne w czyszczeniu, a skórzane etui umożliwia wygodne i higieniczne przechowywanie.

Akcesoria BDSM kajdanki i pejcze Coco de Mer

Rozwój tematyki BDSM wiąże się z większą dostępnością akcesoriów do krępowania, które cieszą się coraz większym powodzeniem wśród par. Akcesoria BDSM, kajdanki i pejcze Coco de Mer przedstawiają wyjątkową jakość i piękny design, który z łatwością oczaruje przyszłych użytkowników. Skórzane, wytrzymałe kajdanki BDSM wykonane z brązowej, prawdziwej skóry, erotycznie pobudzają zmysłowym zapachem i złotym łańcuszkiem, który umożliwia ruchy rąk na niewielką odległość. Do kompletu polecane są dopasowane kajdanki na kostki, o większym rozmiarze, jednak w tym samym stylu. Skórzane pejcze gwarantują niezapomniane doznania, aksamitne rzemyki mogą delikatnie lub intensywnie pieścić skórę, a wszystko zależy od Waszych preferencji.