feelztoys-lea

feelztoys-lea-gratis-satisfyer

Fifi

To marka, która wyszła z pomysłem dla mężczyzn, jacy nie lubią zostawiać po sobie bałaganu, szczególnie, biorąc pod uwagę zabawy o podtekście erotycznym. Marka Fifi proponuje bowiem oryginalne rozwiązanie polegające na jednorazowości wkładów, które po użyciu wystarczy po prostu wyrzucić. fifi

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Dodatkowo, dyskretny wygląd gadżetów sprawia, że jedynie nieliczni, być może bardziej dociekliwi, domyślą się do czego tak naprawdę służy urządzenie, nawet jeśli zostawicie je na wierzchu.

Masturbator plus pięć wkładek

Do zestawu masturbatora od Fifi wchodzi masturbaor plus pięć, jednorazowych wkładek. Do regulacji otworu wystarczy go po prostu mocniej lub lżej ścisnąć. Dodatkowo, materiał z jakiego wykonano jego wnętrze, podtrzymuje ciepło, a więc ogrzewa się także od penisa i pozostaje przyjemnie ciepły podcza używania. Regulowana ciasnota otworu sprawi, że mężczyzna używający masturbatora sam decyduje o przebiegu seksualnej akcji, z higienicznym finałem w tle.

Dyskretny design gadżetów erotycznych

Obecnie gadżety erotyczne przypominają bardziej nowoczesne dodatki do wystroju wnętrz niż niegrzeczne produkty do spełnienia seksualnych fantazji. Chociażby dlatego, że do ich wykonania używa się nie tylko niezwykle bezpiecznego i elastycznego silikonu, ale również tworzywa ABS. Dzięki temu, gadżety są do dyspozycji również podcza figli w łazience, która gwarantuje kontakt z wodą. Niektóre gadżety są bowiem w 100% wodoodporne i łatwe do czyszczenia.

Masaż erotyczny dla początkujących

Masturbatory, czy wibratory, to także dobry pomysł na sam początek ze światem erotyki. Dla osób niedoświadczonych, oraz tych, które postanowiły zaprzyjaźnić się ze swoją seksualnością, pomoc gadżetów erotycznych może się okazać wręcz niezastąpiona. Co więcej, tylko w tak delikatny i dyskretny sposób, poznanie siebie będzie zarówno przyjemne, jak i szczegółowe. A samoświadomość, również w kwestii ciała, przydaje się na każdym etapie życia człowieka, bliskiego teorii hedonizmu.

Mały, ale wariat

Wytyczne dotyczące rozmiarów znamy z kawałów. Przenosząc to na bardziej realną płaszczyznę, pomiędzy półki wypełnione wibratorami mini, możemy doznać niejednego olśnienia. Mianowicie gadżety o kompaktowych wręcz rozmiarach mogą narobić wiele hałasu. Mały gadżet erotyczny po pierwsze nie rzuca się w oczy, jest estetyczny, poręczny i ma ergonomiczny kształt. Wszystkie wymienione cechy pozwalają na zabranie go w podróż lub na korzystanie z niego nawet na mieście!