We-Vibe

 

 

Intimina

Akcesoria intymne dla kobiet Intimina spełnią wymagania każdej użytkowniczki. Najwyższa jakość i szeroka oferta. Wybierz idealne akcesoria Intimina dla siebie i ciesz się wygodą na co dzień! Intimina

Filtruj wyniki
Działanie
Kolor
Tryb pracy
Filtruj wyniki
 1. Regular Price 142,21 zł Cena promocyjna 127,99 zł - 10% oszczędzasz 14,22 zł

  Intimina Lily Cup B kubeczek menstruacyjny

  różowy 32 ml
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 142,21 zł Cena promocyjna 127,99 zł - 10% oszczędzasz 14,22 zł
  Intimina Lily Cup B kubeczek menstruacyjny Intimina Lily Cup B kubeczek menstruacyjny
 2. Regular Price 154,00 zł Cena promocyjna 123,12 zł - 20% oszczędzasz 30,88 zł

  Intimina Lily Compact Cup A kubeczek menstruacyjny

  jasnoróżowy
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 154,00 zł Cena promocyjna 123,12 zł - 20% oszczędzasz 30,88 zł
  Intimina Lily Compact Cup A kubeczek menstruacyjny Intimina Lily Compact Cup A kubeczek menstruacyjny
 • 1

Kubeczek menstruacyjny Intimina: sklep N69

Produkty intymne marki Intimina pojawiły się u nas niedawno, ale już cieszą się dużą popularnością. Nic w tym dziwnego, ponieważ kubeczek menstruacyjny Intimina znany jest w całej Polsce i należy do jednego z najpopularniejszych wyborów kobiet, jeśli chodzi o alternatywne rozwiązanie dla jednorazowych środków higienicznych. Sklep N69 ma w ofercie wszystkie rozmiary kubeczków Intimina, dzięki czemu z łatwością porównacie je ze sobą i wybierzecie najwygodniejszy dla Was rozmiar i wersję. 

Intimina Lily Cup rozmiary

Najpopularniejsze w ofercie Intimina są kubeczki Lily Cup, dostępne w 2 wersjach, a każda z nich ma również 2 rozmiary: A i B. Kubeczek Intimina Lily Cup Compact w rozmiarze A i B są polecane dla kobiet z nisko osadzoną szyjką macicy. Rozmiar A: mniejszy zaleca się dla kobiet, które nie rodziły naturalnie, a B jest idealny dla pań po porodzie i ze słabszymi mięśniami Kegla. Z kolei wersja klasyczna Intimina Lily Cup A i B jest polecana paniom z wysoko osadzoną szyjką macicy. Tak samo, jak poprzednio, rozmiar A jest dla pań, które nie rodziły naturalnie, a B jest dla kobiet po porodzie. 

Intimina Lily Cup One, dla kogo?

Kubeczek menstruacyjny Lily Cup One jest wyjątkową propozycją dla młodych kobiet, które chcą zacząć swoją przygodę z kubeczkami menstruacyjnymi. To właściwie uniwersalny kubeczek, który mogą nosić również kobiety z nisko osadzoną szyjką macicy. Intimina Lily Cup One jest nieduży i wygodny, dlatego jest szczególnie polecany na początek. 

Uniwersalny kubeczek Intimina Ziggy Cup, który można używać podczas seksu

Intimina Ziggy Cup to kubeczek menstruacyjny, którego nie znajdziemy nigdzie indziej. Intimina stworzyła kubek intymny, który można używać podczas seksu. Wystarczy zaaplikować niewielki Intimina Ziggy Cup tuż przy wyjściu szyjki macicy. Kubek Intimina Ziggy Cup będzie doskonały na małe lub średnie krwawienie i zapewni wyjątkowy komfort zarówno na co dzień, jak i podczas seksu.