Lora DiCarlo

Wyjątkowe, wykorzystujące najnowszą technologię robotyczne wibratory i masażery dla kobiet Lora Dicarlo. Powstała w 2017 roku marka wzbudza ogromne zainteresowanie na świecie i uznawana jest za jedną z najekskluzywniejszych ofert dostępnych na rynku.

lora dicarlo

Filtruj wyniki
Dostępność
Tryb pracy
Filtruj wyniki
 1. Regular Price 728,88 zł Cena promocyjna 655,99 zł - 10% oszczędzasz 72,89 zł

  Lora DiCarlo BACI Premium robotyczny masażer łechtaczki

  różowy
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 728,88 zł Cena promocyjna 655,99 zł - 10% oszczędzasz 72,89 zł
  Lora DiCarlo BACI Premium robotyczny masażer łechtaczki Lora DiCarlo BACI Premium robotyczny masażer łechtaczki
 2. Regular Price 584,00 zł Cena promocyjna 526,00 zł - 10% oszczędzasz 58,00 zł

  Lora DiCarlo Carezza Percussiontouch masażer łechtaczki

  szary
  Regular Price 584,00 zł Cena promocyjna 526,00 zł - 10% oszczędzasz 58,00 zł
  Lora DiCarlo Carezza Percussiontouch masażer łechtaczki Lora DiCarlo Carezza Percussiontouch masażer łechtaczki
 3. Wysyłamy w 24h
  426,99 zł
  Lora Dicarlo Drift ogrzewany wibrator Lora Dicarlo Drift ogrzewany wibrator
 • 1

Lora Dicarlo: gadżety erotyczne zaprojektowane na uniwersytecie

Nazwa marki Lora Dicarlo pochodzi od imienia pomysłodawczyni Lory Haddock, która we współpracy z uniwersytetem w Oregonie opracowała wyjątkową linię gadżetów erotycznych. Wibratory i masażery Lora Dicarlo zyskały miano robotycznych. To nowe określenie, które opisuje zaawansowane technologicznie zabawki erotyczne idealnie dopasowane do złożonych wymagań kobiet na całym świecie. 

Czym wyróżnia się Lora Dicarlo na tle innych marek?

Lora Dicarlo skupia się na działaniu oferowanych gadżetów erotycznych. Projekt obejmuje opracowanie najbardziej dopasowanego kształtu gadżetów erotycznych do damskiej anatomii. Drugą kwestią są oczywiście wibracje i ich jakość. Głębokie, przyjemne wibracje przenikają nerwy ciała i dają wrażenie rozległej przyjemności. Wibratory i masażery Lora Dicarlo zostały stworzone, by ułatwiać kobietom osiąganie seksualnej satysfakcji. Co najciekawsze, nie ma tutaj znaczenia wiek ani osobiste preferencje. Wibrujących gadżetów robotycznych od Lora Dicarlo można używać w parze lub solo. Ich prosty, elegancki design i ciche działanie doskonale współgra z potrzebą dyskretnego, intymnego przeżywania przyjemności. 

Gadżety erotyczne Lora Dicarlo naśladują prawdziwy dotyk

Wykonane z silikonu, miękkie i przyjemne w dotyku wibratory i masażery Lora Dicarlo wyposażone są w dodatkowy mechanizm. To ruchoma kulka, która doskonale naśladuje prawdziwy dotyk języka lub palców. Dzięki temu wibrujące gadżety tworzą dodatkowo wrażenie intymnego dotyku, co bardzo pobudza wyobraźnię i ułatwia szczytowanie. Lora Dicarlo cieszy się znakomitymi opiniami również w dziedzinie gadżetów oralnych. Użytkownicy oceniają masażer łechtaczki Lora Dicarlo Baci jako jeden z najlepszych robotów imitujących seks oralny z partnerem. Robotyczny stymulator zasysa i dotyka łechtaczkę, zapewniając niezwykle ekscytujące doznania.