PicoBong

PicoBong to linia znanej szwedzkiej marki Lelo. PicoBong to małe, zgrabne różnokolorowe produkty. Stworzone z myślą o kobietach, które dopiero zaczynają swoją przygodę z erotycznymi gadżetami.

Młodzieżowy design, wyrazista i wesoła kolorystyka sprawiają, że PicoBong ośmieli i przekona przede wszystkim młode kobiety, pozwalając im otworzyć się na zupełnie nowe doznania.  picobong

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Kolorowe gadżety marki PicoBong nie przywodzą na myśl seks zabawek, które oferuje marka Lelo. Jednak po bliższym zapoznaniu się z ofertą PicoBong zauważyć można tę samą wysoką jakość, co u siostrzanej marki. Niepozorne gadżety erotyczne w cukierkowych kolorach okazują się bardzo solidnie zaprojektowane. Cechy szczególne wibratorów dla kobiet od PicoBong to wodoodporność oraz niezwykle ciche działanie przy wielkiej mocy wibracji. Wibratory posiadają aż do 12 trybów wibracji, co czyni je jednymi z najbardziej zaawansowanych na rynku. Wszystkie gadżety wykonane zostały z hipoalergicznego silikonu i tworzywa ABS, przez co są bezpieczne dla zdrowia i wyjątkowo proste w utrzymaniu w czystości. Seks zabawki PicoBong mogą być również kontrolowane zdalnie dzięki aplikacji REMOJI™, która jest darmowa i działa przy włączonym bluetooth. Marka reklamuje swoje seks gadżety jako idealne dla początkujących, jednak osoby zaawansowane również będą usatysfakcjonowane działaniem wibratorów PicoBong. W ofercie znajdują się między innymi: wibrujący korek analny, miseczka masturbacyjna,  wibrator króliczek, miniwibratory oraz akcesoria do krępowania. Wszystkie produkty odznaczają się kolorowym, wesołym designem.