Rosebuds® korki analne

Rosebuds® to francuska marka i swoje gadżety również produkuje we Francji. Oferuje produkty do seksu analnego, w szczególności korki analne wykonane z najwyższą starannością. Marka szczyci się tym, że wszystkie produkty są najwyższej jakości i każdy pojedynczy gadżet jest opatrzony atestem. Twórcą unikalnych korków analnych jest Julian Snelling, którego dzieła można obejrzeć w muzeum we Francji.

logo-rosebuds

Filtruj wyniki
Rozmiar
Tryb pracy
Filtruj wyniki

Wszystkie produkty marki są hipoalergiczne za sprawą wysokiej jakości tworzywa: stali nierdzewnej, pokrytej złotem lub srebrem. Elegancji dodaje również kryształek Swarovskiego, który zdobi ekskluzywne korki Rosebuds. Kolejnym  elementem charakterystycznym dla marki są piękne i funkcjonalne opakowania korków analnych. Zamówiony produkt przychodzi w eleganckim pudełku, który spokojnie może stać na półce w domu. Do opakowania dołączony jest aksamitny woreczek do bezpiecznego przechowywania korka.

Rosebuds®  słynie z ekskluzywnych korków analnych, jednak posiada szerszą ofertę produktów erotycznych, między innymi biżuterię na penisa. Wszystkie gadżety erotyczne wyprodukowane przez francuską markę Rosebuds® są gwarancją jakości i dopracowanego stylu.