feelztoys-lea

feelztoys-lea-gratis-satisfyer

Soyoosh

To polska marka, która działa na rynku od 2016 roku, osadzając się głęboko w codzienności i frajdzie, płynącej z prac ręcznych. Właścicielka przedstawia się w prostych słowach, iż jest to kobiecy biznes robiony z miłością do detali i minimalizmu. soyoosh

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

O marce SOYOOSH – naturalne świece

Każda świeca SOYOOSH jest wykonana i ręcznie zapakowana w pracowni, która ma siedzibę w Warszawie. Obdarzając zaufaniem markę, wpuszczamy do domu małą przyjemność, która potrafi wnieść do wnętrza wielkie zmiany. Naturalne świece w ponadprzeciętny sposób nasycą dom eterycznymi zapachami, biorącymi swoje podstawy z natury. Popołudnie w fotelu, poranna kąpiel, romantyczny wieczór, i inne okazje w towarzystwie naturalnych świec pozwolą na tym większą błogość chwil.

Świece zapachowe i mgiełki

Marka SOYOOSH proponuje mnogość naturalnych rozwiązań, które potęgują chwile wytchnienia między pracą a kolejnymi, codziennymi obowiązkami. W bogatej ofercie znajdziemy duży wybór zapachowych świec, ale i mgiełek, które są wręcz stworzone do wnoszenia relaksującego nastroju w każdym domu. Spray ma działania aromaterapeutyczne i jest w 100% naturalny. Może się przysłużyć do okraszania zapachem natury – pościeli, garderoby, walizki, samochodu i wiele więcej.

Spray do wnętrz

Spray to ciekawa alternatywa dla znanych i nasączonych sztucznością odświeżaczy. Pomoże w wytworzeniu nastroju, ale również, zagłuszy przykre aromaty unoszące się w domowym powietrzu. SOYOOSH pozwala nam wybrać pomiędzy połączeniem śródziemnomorskim z zielonego bukietu liści cytryny, eukaliptusa, trawy cytrynowej, werbeny, mięty, a delikatnym i uspokajającym (szałwia, pomarańcza, zioła, polne kwiaty) zapachem, który przysłuży się dla niezakłóconego niczym snu.

Świeca sojowa, pomarańcza, paczula, a może pieprz?

Świece sojowe są wykonane w 100% z naturalnych składników, wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych. Każda, pakowana w brązowy, szklany słój. Świeca powinna palić się tak długo, aby wosk roztopił się na całej powierzchni, najlepiej 2-3 godziny. Właśnie tyle czasu pozwala zapachowi na nabranie mocy, zapobiega też natychmiastowemu wypaleniu się świecy. Zależnie od nastroju i upodobań możemy wybierać zapachy korzenne, a więc rozgrzewające i intensywne, lub też nieco spokojniejsze, letnie, cedrowe, eukaliptusowe czy grejpfrutowe.