Opinie N69.pl - nasze nagrody i miliony pozytywnych opinii Klientów

Od 2016 roku N69.pl z siedzibą w Warszawie stawia sobie za cel: najwyższą jakość swojej pracy zarówno w doborze produktów do sprzedaży jak i obsłudze Klientów. Żaden produkt nie zostaje nam obojętny w naszym sklepie. O każdej wprowadzanej marce erotycznej sprawdzamy informacje i wybieramy najlepszych partnerów do sprzedaży w naszym sklepie erotycznym. Obecnie jest co raz więcej marek na rynku gadżetów erotycznych i dzięki uczęszczaniu na różne Targi Erotyczne i szkolenia jesteśmy w stanie wybrać najlepsze marki erotyczne do N69.pl. Dzielimy się zdobytą wiedzą około seksualną zarówno poprzez nasz kanał N69.pl YouTube oraz Blog N69.pl. Zachęcamy naszych Klientów do dzielenia się swoimi opiniami zarówno na temat produktów jak i naszej obsłudze Klienta. Nieustannie ulepszamy nasz sklep Internetowy oraz sklep stacjonarny. W naszym sklepie erotycznym online możecie znaleźć funkcjonalności takie jak: pakowanie na prezent, grawerowanie, wysyłki kartek dedykowanych i wiele innych pomysłów, dzięki którym zakupiony u nas towar będzie świetnym prezentem!

Nasza średnia ocen to 5.0!

  • Ranking Dbamy o Klienta
  • Wysyłka w 1 dzień
  • 98% skuteczności zamówień

Opinie N69.pl - najlepiej oceniany sklep erotyczny CENEO

Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo.pl to jeden z najrzetelniejszych rankingów sklepów internetowych w Polsce. W 2022 po raz trzeci N69.pl otrzymało nagrodę za najlepsze opinie N69.pl od Klientów. W ankietach klienci oceniają sklepy internetowe pod wieloma względami takimi jak między innymi, obsługa klienta, kontakt ze sklepem czy czas realizacji zamówienia. Dziękujemy za Wasze zaufanie, dzięki Wam kolejny rok możemy cieszyć się wygraną.


Miliony zaufanych opinii N69.pl

Od 2016 nieustannie dbamy o każdy szczegół naszej ścieżki sprzedaży do Klientów. Od początku kontaktu z naszym sklepem Klienci mają do dyspozycji nasz dział Obsługi Klienta, szybki i sprawny magazyn wysyłkowy i ponownie możliwość kontaktu z naszą Obsługą w przypadku jakichkolwiek wad produktów czy zwrotów.


Opinie N69.pl na OPINEO

Opineo.pl, czyli niezależna platformie prezentującej opinie klientów. Na tej stronie zgromadziliśmy opinię ponad 2 tysięcy klientów naszego sklepu, z czego 100% to pozytywne opinie. Dodatkowo na tej platformie możemy pochwalić się również odznaką “Słucham swoich klientów”. Cieszymy się, że nasza codzienna praca zostaje doceniona przez klientów, a opinia N69.pl jest zawsze pozytywna.


Opinie N69.pl Google

Bardzo cenne są dla nas także opinie N69.pl na Google wystawiane zarówno przez klientów butiku N69.pl stacjonarnego w Warszawie, jak i internetowego. Każda pozytywna opinia N69.pl to dla nas dodatkowa motywacja do dalszego spełniania naszej misji.


Jako jeden z największych butików erotycznych w Polsce nieustannie dokładamy wszelkich starań, żeby dostarczać naszym klientom jeszcze więcej radości i satysfakcji z zakupów zarówno na naszej stronie Internetowej, jak i w sklepie stacjonarnym. Wciąż poszerzamy asortyment sklepu, edukujemy się, nawiązujemy współpracę z ciekawymi ludźmi, bierzemy aktywny udział w konferencjach oraz odwiedzamy targi z naszej branży, by zawsze na bieżąco dostarczać Wam najnowsze produkty światowych marek.

 

W tej drodze, by być coraz lepszymi, niesamowicie cenny jest dla nas feedback, który od Was otrzymujemy. Dokładnie czytamy każdą opinie N69 i wyciągamy wnioski z tych niepochlebnych, dzięki czemu z każdym miesiącem jest ich coraz mniej. Jesteśmy wdzięczni za to, że poświęcacie nam swój czas, by wyrazić swoją opinię. Dzięki Waszym opiniom w tym roku kolejny raz możemy cieszyć się zdobytą statuetką w plebiscycie Rankingu Zaufanych Sklepów organizowanym przez największą porównywarkę sklepów internetowych CENEO. To dla nas ogromne wyróżnienie. Każda opinia N69.pl jest dla nas bardzo ważna, dlatego, jeśli przy realizacji Twojego zamówienia coś poszło niezgodnie z Twoimi oczekiwaniami, daj nam znać za pomocą maila, czatu na stronie czy bezpośrednio dzwoniąc do nas. Jesteśmy pewni, że każdą niedogodność uda nam się wyjaśnić i rozwiązać zaistniały problem.


Nasze produkty erotyczne z nagrodami Cosmopolitan XBIZ Red Dot Design

Tak to zdecydowanie dzięki wyborze najlepszych zabawek erotycznych! Zobacz nagrodzone produkty na Świecie. 


COSMOPOLITANNagrody dla zabawek erotycznych


Red Dot Design Nagrody dla zabawek erotycznych


XBIZ dla zabawek erotycznych