seksowne prezenty na swieta

 

Czy wibratory oralne mogą naśladować seks oralny? Zdecydowanie tak! Warunkiem jest świetna jakość wibratora oralnego i dopracowany silnik, który zapewni odpowiednią moc. Mamy dla Was idealne symulatory seksu oralnego dla kobiet!

 

Filtruj wyniki
Dostępność
Filtruj wyniki
 1. Regular Price 840,00 zł Cena promocyjna 629,99 zł - 25% oszczędzasz 210,01 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 629,99 zł

  Lelo Ora 3 stymulator łechtaczki

  głęboki róż
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 840,00 zł Cena promocyjna 629,99 zł - 25% oszczędzasz 210,01 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 629,99 zł
  Xmas SALE!
  Lelo Ora 3 stymulator łechtaczki Lelo Ora 3 stymulator łechtaczki
 2. Regular Price 825,70 zł Cena promocyjna 566,94 zł - 31% oszczędzasz 258,76 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 566,94 zł

  Lelo Ora 3 stymulator łechtaczki

  błękitny
  Regular Price 825,70 zł Cena promocyjna 566,94 zł - 31% oszczędzasz 258,76 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 566,94 zł
  Xmas SALE!
  Lelo Ora 3 stymulator łechtaczki Lelo Ora 3 stymulator łechtaczki
 • 1

Lelo Ora 3 wibratory oralne, które musisz zobaczyć!

Wszystkie szczęśliwe posiadaczki stymulatorów łechtaczki wiedzą, jak wielkim źródłem przyjemności są gadżety erotyczne tego typu. Seria Lelo Ora 3 to wibratory oralne, które sięgają o krok dalej! Dostępne w 3 kolorach wibratory seks oralny wykonane są z aksamitnego silikonu i ozdobione bezpiecznym tworzywem ABS. Wyposażone w ruchomą wypustkę zasilaną intensywnym motorkiem wewnątrz wibratora oralnego. Dzięki ruchomej wypustce wibratory oralne Lelo dają na łechtaczce wrażenia bardzo zbliżone do doznań podczas seksu oralnego! Symulacja seksu oralnego na najwyższym poziomie! Musisz je zobaczyć!

Wibratory oralne dla kobiet i symulacja seksu oralnego, czy warto?

Podobnie jak delikatny języczek, tak wibratory oralne będą oferowały subtelniejszą stymulację od klasycznych wibrujących gadżetów erotycznych. Symulacja seksu oralnego jest świetnym rozwiązaniem dla kobiet wrażliwych i poszukujących nowych doznań. Warto odważyć się na wibrator oralny, jednak warunkiem jest wybór naprawdę dobrego symulatora seksu oralnego wysokiej jakości! Wibratory oralne w N69 pochodzą tylko od renomowanych marek. Mocne działanie i najwyższa jakość nie sprawią Wam zawodu. 

Wibratory oralne dla miłośniczek delikatnej stymulacji

Zarówno seks oralny, jak i symulacja seksu oralnego to pieszczoty delikatne i subtelne. Wibratory oralne to idealna propozycja dla miłośniczek delikatnej stymulacji łechtaczki. Subtelne ruchy wibratora oralnego umożliwiają orgazm, ale przede wszystkim wzmacniają przyjemność czerpaną z seksu. Oralne wibratory, seks oralny, pobudzają i powodują ochotę na więcej!

Symulacja seksu oralnego z wibratorem do użycia w parze?

Nic nie stoi na przeszkodzie, by wibratorów oralnych używać w parze. Wibratory / seks oralny to doskonała stymulacja nie tylko łechtaczki, ale również stref erogennych całego ciała, także ciała partnera. Stymulator seksu oralnego jest nieduży i dyskretny, na pewno nie będzie rozpraszał podczas seksu, a wzbogaci grę wstępną o nowe bodźce. Warto tego spróbować! Symulacja seksu oralnego może ułatwić osiągnięcie orgazmu przez kobietę. Warto więc używać wibratory oralne w parze!