feelztoys-lea

feelztoys-lea-gratis-satisfyer

Najlepsze wibratory analne

Wibratory analne to doskonałe zabawki erotyczne dla par, które pragną intensywniejszych doznań. Najlepsze wibratory analne sprawdzą się również do relaksu solo. Szeroki wybór pozwoli znaleźć Ci idealny wibrator analny dla siebie!

najlepsze wibratory analne

Filtruj wyniki
 1. Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  75,87 zł
  Rocks-Off Petite Sensations wibrujący korek analny Rocks-Off Petite Sensations wibrujący korek analny
 2. Wysyłamy w 24h
  97,35 zł
  Rocks-Off Butt Quiver wibrujący korek analny Rocks-Off Butt Quiver wibrujący korek analny
 3. Wysyłamy w 24h
  111,99 zł
  Rocks-Off Butt Throb 7 Speed wibrujący korek analny Rocks-Off Butt Throb 7 Speed wibrujący korek analny
 4. Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  72,88 zł
  Rocks-Off Petite Sensations Teazer wibrujący korek analny Rocks-Off Petite Sensations Teazer wibrujący korek analny
 5. Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  65,59 zł
  Rocks-Off Petite Sensations Bubbles wibrujące koraliki analne Rocks-Off Petite Sensations Bubbles wibrujące koraliki analne
 6. Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  65,71 zł
  Rocks-Off Petite Sensations Bubbles wibrujące koraliki analne Rocks-Off Petite Sensations Bubbles wibrujące koraliki analne
 7. Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  65,90 zł
  Rocks-Off Petite Sensations wibrujący korek analny
 8. Wysyłamy w 24h
  188,00 zł
  Gvibe Gplug wibrujący korek analny Gvibe Gplug wibrujący korek analny
 9. Wysyłamy w 24h
  202,98 zł
  Gvibe Gplug wibrujący korek analny Gvibe Gplug wibrujący korek analny
 10. Wysyłamy w 24h PREMIUM
  543,00 zł
  Lelo Billy 2 wibrujący masażer prostaty Lelo Billy 2 wibrujący masażer prostaty
 11. Wysyłamy w 24h PREMIUM
  543,00 zł
  Lelo Billy 2 masażer prostaty Lelo Billy 2 masażer prostaty
 12. Wysyłamy w 24h
  473,14 zł
  Nexus Revo 2 wibrujący masażer prostaty Nexus Revo 2 wibrujący masażer prostaty
 13. Wysyłamy w 24h
  200,73 zł
  Nexus G-Rider Plus wibrujący masażer prostaty Nexus G-Rider Plus wibrujący masażer prostaty
 14. Wysyłamy w 24h PREMIUM
  288,99 zł
  Fun Factory Duke wibrujący stymulator prostaty Fun Factory Duke wibrujący stymulator prostaty
 15. Wysyłamy w 24h
  524,74 zł
  Nexus Revo Slim wibrujący masażer prostaty Nexus Revo Slim wibrujący masażer prostaty
 16. Wysyłamy w 24h
  380,10 zł
  Nexus G-Stroker wibrujący masażer prostaty Nexus G-Stroker wibrujący masażer prostaty
 17. Wysyłamy w 24h
  183,22 zł
  Rocks-Off Big-Boy wibrujący masażer prostaty Rocks-Off Big-Boy wibrujący masażer prostaty
 18. Wysyłamy w 24h
  203,69 zł
  Rocks-Off Cheeky-Boy wibrujący masażer prostaty Rocks-Off Cheeky-Boy wibrujący masażer prostaty
 19. Wysyłamy w 24h
  498,89 zł
  We-Vibe Vector wibrujący masażer prostaty We-Vibe Vector wibrujący masażer prostaty
 20. Wysyłamy w 24h
  183,13 zł
  Rocks-Off Naughty-Boy wibrujący masażer prostaty Rocks-Off Naughty-Boy wibrujący masażer prostaty
 21. Wysyłamy w 24h
  146,99 zł
  Rocks-Off O-Boy wibrujący masażer prostaty Rocks-Off O-Boy wibrujący masażer prostaty
 22. Wysyłamy w 24h
  311,98 zł
  Nomi Tang Spotty RC wibrujący masażer prostaty Nomi Tang Spotty RC wibrujący masażer prostaty
 23. Wysyłamy w 24h
  264,67 zł
  Nomi Tang Spotty wibrujący masażer prostaty Nomi Tang Spotty wibrujący masażer prostaty
 24. Wysyłamy w 24h BESTSELLER
  246,96 zł
  Svakom Vick wibrujący masażer prostaty Svakom Vick wibrujący masażer prostaty
 25. Wysyłamy w 24h PREMIUM
  262,52 zł
  Fun Factory Duke wibrujący stymulator prostaty Fun Factory Duke wibrujący stymulator prostaty

Wibrator analny dla mężczyzn

Wibrator analny dla mężczyzn z powodzeniem może zostać użyty do stymulacji gruczołu prostaty. Masaż gruczołu prostaty dostarcza wyjątkowych doznań, a przy tym jest korzystny dla zdrowia. Za przyjemność odpowiada męski punkt G, który znajduje się wewnątrz anusa. Wibratory analne dzięki różnym rytmom sięgają do punktu G i gwarantują orgazm porównywalny do tego, którego doświadczają kobiety. Tradycyjny seks przy jednoczesnym noszeniu wibratora analnego gwarantuje mocniejsze doznania i pozwoli czerpać bardziej złożoną przyjemność z seksu. Warto mieć na uwadze, że wibrator analny dla mężczyzn, nawet na początek, powinien mieć nieco większą średnicę, od około 3 cm wzwyż. 

Wibrator analny dla kobiet

Mało mówi się o tym, że realną przyjemność z korzystania z wibratora analnego mogą czerpać również kobiety. Seks analny nie musi być tylko dla przyjemności mężczyzn. Okolice anusa to silnie unerwiona strefa erogenna obu płci, dlatego wibrator analny dla kobiet również wzmocni przyjemność czerpaną z erotycznych zbliżeń. Klasyczny seks i wibrator analny to połączenie, które może doprowadzić do prawdziwej eksplozji rozkoszy.

Wibrator analny jak używać: rady dla początkujących

Sex gadżety do seksu analnego wykonane są w taki sposób, by były w pełni bezpieczne dla użytkowników, również dla niedoświadczonych. Wibrator analny dla początkujących ma niewielką średnicę, która maksymalnie sięga maksymalnie 3 cm u kobiet i około 3,5 cm u mężczyzn. Takie gadżety są proste i gładkie, wykonane z wysokiej jakości silikonu. Idealnym przykładem jest wodoodporny wibrator analny Svakom Julie, czy Rocks-Off Petite Sensations Teazer. To niewielkie zabawki analne z silikonu, a model Rocks-Off zasilany jest wyjmowanym bulletem, który może zostać użyty do pobudzania stref erogennych w czasie, gdy korek analny stymuluje anus bez wibracji. W tym, jak używać wibrator analny nie ma nic skomplikowanego. Wystarczy dawka lubrykantu na bazie wody, rozluźnienie i czas, który pozwoli bez pośpiechu cieszyć się z nowych doznań. 

Cienki wibrator analny zdalnie sterowany

By korzystanie z gadżetów analnych było łatwiejsze, a zmiana trybów wibracji nie rozpraszała podczas stosunku, warto postawić na wibrator analny zdalnie sterowany. Jeśli jesteś osobą początkującą postaw na cienki wibrator analny. Osoby wyższe docenią długi wibrator analny, a naturalnym wyborem doświadczonych osób będzie duży wibrator analny. Bez względu na rodzaj wibratora analnego, pilot lub aplikacja ułatwiają obsługę zabawki. Zmiana trybów wibracji nie wymaga bowiem wyjęcia i ponownej aplikacji gadżetu analnego. Jeszcze ciekawsze i praktyczniejsze rozwiązanie wykorzystuje nowoczesny cienki wibrator analny We-Vibe Ditto. Obsługiwany za pomocą aplikacji We-Connect ściągniętej na telefon! 

Muzyczny wibrator analny

Muzyczny wibrator analny OhMiBod Club Vibe 3.Oh Hero to nowa, interaktywna zatyczka analna. Dzięki mikrofonowi wbudowanemu w pilot zabawka analna wibruje w takt muzyki, dając dokładnie takie doznania, na jakie użytkownik ma ochotę – od spokojnych ballad po mocnego rocka! To doskonały sposób na ucieczkę przed rutyną i nudą w łóżku zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Jak długo można stosować wibrator analny?

Nie ma oficjalnych ograniczeń, jeśli chodzi o to, jak długo można stosować wibrator analny. Wskazówką jest tutaj ciało i indywidualne poczucie komfortu. Rozsądnie jest jednak nie przesadzać. Na początek warto korzystać z wibratora analnego przez kilka minut lub podczas seksu, od czasu do czasu. Niewielkie wibratory analne mogą być stosowane często, bo nie wymagają dużego rozluźnienia zwieracza. Im większy wibrator analny, tym większą rozwagę zalecamy, chociaż nie są nam znane przypadki, by wibrator analny wyrządził komuś szkodę. Dobrze jest stosować przerwy w praktykowaniu stymulacji analnej, by delikatna skóra wokół odbytu oraz mięśnie miały czas na odpoczynek i regenerację.  

Wibrator a seks analny

Wibrator analny jest doskonałym wstępem do seksu analnego. To bezpieczne narzędzie, które pozwola oswoić się ze stymulacją analną i nauczyć się rozluźniania mięśni odbytu. Przypominamy, że do stymulacji analnej należy używać wyłącznie specjalne wibratory analne. Tylko one są odpowiednio przystosowane, tak by nie wnikać w odbyt i nie szkodzić delikatnej strefie. Wibrator analny pozwoli Wam nauczyć się delikatności do seksu analnego i pozwoli poczuć się bezpiecznie i pewnie podczas penetracji anusa penisem. 

Wibrator analny doznania

Doznania wynikające ze stymulacji analnej za pomocą wibratora analnego są różne dla kobiet i mężczyzn. Panowie czerpią z wiratorów analnych przyjemność, której nie osiągną przez masaż penisa. Z kolei dla kobiet jest to dodatkowa stymulacja i przede wszystkim zwiększenie przyjemności z seksu: pochwa staje się ciaśniejsza. Odmienne doznania oferuje cienki wibrator analny a wibrator analny XL. Mniejsza opcja jest doskonała dla początkujących i okazjonalnych użytkowników. Prawdziwi miłośnicy przyjemności analnej sięgają szybko po wibratory analne XL, by czerpać jeszcze więcej przyjemnych wrażeń.