feelztoys-lea

feelztoys-lea-gratis-satisfyer

Wibratory na palec

Wibratory na palec to gadżety erotyczne w wersji mini, które posiadają specjalną nakładkę umożliwiającą wygodne umiejscowienie miniwibratora na palcu. Podnosi to komfort użytkowania i uprzyjemnia relaks!

wibratory na palec

Filtruj wyniki
 1. PREMIUM
  198,99 zł
  Fun Factory BeOne wibrator na palec Fun Factory BeOne wibrator na palec
 2. Wysyłamy w 24h
  154,49 zł
  Je Joue Classic Bullet miniwibrator Je Joue Classic Bullet miniwibrator
 3. Wysyłamy w 24h
  36,99 zł
  B Swish Bteased Basic wibrator na palec B Swish Bteased Basic wibrator na palec
 4. Wysyłamy w 24h
  36,99 zł
  B Swish Bteased Basic wibrator na palec B Swish Bteased Basic wibrator na palec
 5. Regular Price 113,00 zł Cena promocyjna 69,00 zł - 39 % oszczędzasz 44,00 zł

  Bijoux Indiscrets Horoscope

  Ryby
  Wysyłamy w 24h
  Regular Price 113,00 zł Cena promocyjna 69,00 zł - 39 % oszczędzasz 44,00 zł
  Bijoux Indiscrets Horoscope Bijoux Indiscrets Horoscope
 6. 113,00 zł
  Bijoux Indiscrets Horoscope Bijoux Indiscrets Horoscope
 7. 113,00 zł
  Bijoux Indiscrets Horoscope Bijoux Indiscrets Horoscope

Mini wibratory łechtaczki na palec, co je wyróżnia?

Wygodne mini wibratory łechtaczki na palec to dyskretne masażery łechtaczki, doskonałe zwłaszcza dla początkujących pań, które wciąż poszukują swojego idealnego modelu wibratora. Wygodny uchwyt, wodoodporność i kilka trybów intensywnych wibracji są źródłem doskonałej i dyskretnej stymulacji, jaką mogą zapewnić tylko wibratory na palec. Niewielkie i poręczne mini wibratory łechtaczki na palec świetnie nadają się do zabrania w podróż. To gadżet rekomendowany zarówno do zabawy solo dla kobiet, jak i w parze z partnerem, gdzie idealnie sprawdzi się jako dyskretny masażer stref erogennych. Wibratory na palec wyróżnia zatem niewielki rozmiar, ciche działanie, dyskrecja i dopasowanie do różnych wymagań ze strony użytkowniczek. 

Wibratory na palec doskonałe podczas seksu

Jednym z powodów, dla których wibratory na palec są tak popularne, jest ich świetne towarzyszenie parom podczas seksu. Wibratory łechtaczki na palec stanowią dodatkową stymulację podczas penetracji i w efekcie ułatwiają kobiecie orgazm. Wibratory na palec nie zsuwają się i nie zabierają uwagi w czasie pieszczot. W dodatku można użyć ich do stymulacji innych stref erogennych, na przykład sutków. 

Najlepsze wibratory na palec

Najlepsze wibratory na palec to te, które prezentują wysoką jakość. W naszym sklepie znajdziecie wyłącznie wibratory na palec wykonane z bezpiecznych materiałów, czyli hipoalergicznego silikonu medycznego. Szczególną uwagę zwraca mocny wibrator na palec Fun Factory BeOne. Doskonałe do punktowej stymulacji będą również wibratory łechtaczki na palec od Je Joue i Hot Octopuss. Ostateczny wybór należy do Was!

Wibratory na palec sposoby użycia

Wspominaliśmy już o tym, że wibratory na palec będą doskonałe do użycia w czasie seksu do stymulacji łechtaczki. Małe wibratory łechtaczki na palec będą doskonałe również podczas masturbacji: czy to w sypialni, czy w wannie lub pod prysznicem. Ze względu na niewielki rozmiar wibratory na palec są idealne do zabierania ze sobą w podróże. Dzięki nim nigdy nie będziecie się nudzić!