Seksowny prezent na Walentynki

Seksowny prezent na Walentynki co kupić?

Walentynki to dzień szczególny dla wszystkich zakochanych! Oczywiście można kupić czekoladki albo kwiaty ale znacznie ciekawszym prezentem będzie zdecydowanie komplet seksownej bielizny Obsessive lub miniwibrator dla początkujących w gadżetach erotycznych. Najbardziej polecane produkty na subtelny seksowny prezent to miniwibratory Svakom takie jak Cici czy Keri. Świetnie również odnajdą się erotyczne masażery ciała na przykład Svakom Nymph lub Svakom Ella mini lub w dużej wersji i to w dodatku z ogrzewną końcówką!

Co robić w wieczór Walentynkowy?

Pośród standardoych pomysłów czy wybrać się do kina czy na romantyczną kolację lepiej pomyśleć o zaaranżowaniu wspólnego romantycznego wieczoru we dwoje we własnym domu lub może....w pokoju hotelowym? Warto sięgnąć po piękne płatki róż od Bijoux Indiscrets, szarfy silky sensual do skrępowania rąk, czy nóg lub zakrycia oczu. Do rozkosznego wieczoru z zawiązanymi oczami wspaniale sprawdzi się test smaków lubrykantów oralnych. Pomysłowa seria System Jo H2O wypuściła serię Candy Shop z fantastycznymi smakami lubrykantów takich jak wata cukrowa, guma balonowa i toffi. Dla bardziej wyrafinowanych smaków w innej serii System Jo Gelato znajdziemy smaki takie jak tiramisu, crème brûlée, słony karmel. Wspólną grę wstępną można zacząć od zestawu do krępowania ciała Fifty Shades Of Grey zestaw bondage dla par. 

Seksowna bielizna Obsessive na Walentynki

Zawsze idealnym prezentem jest seksowna bielizna. W ofercie Obsessive znajdziemy dobrą, uniwersalną rozmiarówkę bielizny, która dzięki elastycznemu materiałowi będzie idealnie pasować dla większości obdarowanych kobiet. Do bardziej wyszukanych prezentów można pokusić się o wybór majteczek z otwartym krokiem, pas do pończoch a na piersi wybrać nasutniki w kształcie serca! To dopiero seksi zestaw na wieczór! Do tego tylko bacik czy piórko i zabawa może się rozwinąć we wspaniały wspólny seks. Dodatkowo majteczki z otwartym krokiem mogą być ciekawie zestawione z wibrującą kulką na przykład Lovense Lush. Koniec kulki będzie ponętnie wystawał z pochwy i dawał tym samym wspaniałe doznania wizualne bardzo zachęcające dla mężczyzny, który może sterować wibrującym jajkiem prosto z aplikacji telefonu.

Pomysł na prezent walentynkowy dla niej

Pomysł na prezent walentynkowy dla niej przysparza nie lada kłopotu? A tymczasem wystarczy wybrać seksowny zestaw szarf do zasłonięcia oczu i ciekawy lubrykant na przykład System Jo H2O z serii Candy Shop o smaku waty cukrowej i wejść na całkiem inny poziom Waszej wspólnej znajomości! Do tego idealnie sprawdzą się piórko do łaskotania lub olejki do masażu.

Co na prezent

Najlepsze zestawy walentynkowe to zestawy zdecydowanie dla obojga partnerów. Warto wybrać takie gadżety erotyczne, które będą wspaniałym seksownym prezentem zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Najlepszy prezent dla par to pierścień erekcyjny Hot Octopuss lub wibrator dla Par Lelo Tiani 2. Najlepsze marki premium zadbały o ciekawy design produktów ale również opakowań, których seksowny wygląd zdecydowanie przykuje uwagę.

Zaskakujący prezent dla żony

Seksowny prezent dla żony to zdecydowanie najlepszy prezent jaki może dostać żona. Żadne dekoracje czy ozdoby domu nie sprawią jej takiej radości. Zaskakujący prezent dla żony to zdecydowanie może być seksowny zestaw bielizny lub gadżet erotyczny wibrator lub masażer łechtaczki bezdotykowy. Najlepsze gadżety erotyczne będą stanowiły erotyczne marki premium takie jak Svakom, Lelo, Fun Factory. Wybór gadżetu erotycznego marki premium gwarantuje długie użytkowanie gadżetu i jego bezawaryjną pracę. Nasze marki premium posiadają wydłużoną gwarancję i bezproblemową wymianę w przypadku wady produktu.