Emojibator

Marka Emojibator przedstawia jedne z najdyskretniejszych i najciekawszych gadżetów erotycznych dostępnych na rynku! Te wibratory mają szansę stać się Twoimi ulubionymi!

Filtruj wyniki
Działanie
Filtruj wyniki

Wibrator w kształcie bakłażana

Uroczy wibrator w kształcie bakłażana to główny gadżet erotyczny marki Emojibator. Egg Plant (po polsku bakłażan) istotnie wygląda bardzo realistycznie, przypominając nieco bardziej kolorowego bakłażana. Wibrator jest doskonałą propozycją dla każdej osoby, chociaż jego oryginalny wygląd na pewno spodoba się osobom młodszym. Emojibator bakłażan jest nieduży: ma 12,5 cm długości. Za to średnica sięgająca 3,1 cm doskonale sprawdzi się do stymulacji punktu G. Przyjemne wibracje, dobry kształt i gładka powierzchnia z silikonu to pewnik przyjemności.

Wibratory przypominające warzywa

Wibratory marki Emojibator są bardzo interesujące, ponieważ wyglądem przypominają warzywa. Producenci nie zapomnieli również o spełnianiu wymagań dotyczących działania akcesoriów erotycznych. Designerskie wibratory wykonane są z bezpiecznych materiałów: silikonu i tworzywa ABS. Wysokiej jakości gadżety erotyczne są wodoodporne i ładowane USB, co zapewnia pełną wygodę korzystania z nich. 

Emojibator, skąd pomysł na wibratory-warzywa?

Marka Emojibator jest stosunkowo nowa na rynku gadżetów erotycznych. Celem producentów jest łączenie edukacji seksualnej z przyjemnością. Gadżety erotyczne Emojibator zdradzają duże poczucie humoru autorów i swobodne podejście do tematyki seksu. Marka, oprócz humorystycznego przedstawienia przyjemności seksualnej wie również, jak skutecznie sprawić tę przyjemność za pomocą wibratorów. Akcesoria erotyczne Emojibator mają dobrą jakość i świetnie sięgają najwrażliwszych miejsc przyjemności.