Bathmate Spartan – pierścień erekcyjny dla początkujących

W przeszłości korzystałem już z pierścieni erekcyjnych innych producentów, lecz nie przypadły mi one do gustu. Jedne pękały podczas próby założenia, a inne były zbyt luźne. Postanowiłem jednak spróbować jeszcze jeden, ostatni raz. Postawiłem na pierścień erekcyjny Bathmate Spartan.

Pierścień erekcyjny Bathmate Spartan – moje wrażenia

Co prawda początkowo byłem sceptyczny do tego modelu, ponieważ pierścień Spartan jest stosunkowo tani, a wiem, że bardzo często bywa tak, że cena jest niestety adekwatna do jakości. Wysoka cena = wysoka jakość produktu, niska cena = niestety słaba jakość. Muszę jednak przyznać, że byłem pozytywnie zaskoczony zarówno fachową obsługą sklepu, jak i bardzo dobrą jakością zamówionego produktu. Po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym N69 paczka dotarła do mnie już następnego dnia z samego rana, a sam pierścień na pierwszy rzut oka wydawał się mocny i ciasny.

pierścień erekcyjny bathmate spartan

Po wyjęciu pierścienia z opakowania, od razu można było odczuć dobrą jakość produktu. Nie ukrywam, że wówczas nie mogłem doczekać się końca dnia, aby w końcu go przetestować. Co prawda miałem pewne obawy, ze względu na wrażliwą skórę partnerki, lecz sklep zapewnił mnie, iż produkt jest w 100% bezpieczny.

Pierwsze użycie pierścienia erekcyjnego Bathmate Spartan

Pierścień jest dosyć gruby, co według mnie bardzo dobrze o nim świadczy. Nie mam żadnych obaw podczas jego zakładania, podczas gdy w przeszłości niektóre potrafiły pęknąć już przy samym sprawdzaniu materiału. Po aplikacji niewielkiej ilości lubrykantu wodnego pierścień Bathmate Spartan był bardzo łatwy w założeniu. Od razu poczułem, że jest to idealny produkt dla mnie, ponieważ doskonale dopasował się do rozmiaru mojego penisa. Był ciasny, a zarazem wygodny i komfortowy. Nie widziałem żadnych przeciwwskazań, by go używać, a jego działanie znacznie przerosło moje oczekiwania (które były dosyć wysokie po przetestowaniu innych modeli od różnych producentów). Zarówno ja, jak i moja partnerka byliśmy bardzo zadowoleni z jego działania. Tak bardzo, że zaczęliśmy sięgać po niego znacznie częściej, niż planowaliśmy. Dzięki temu, że pierścień jest wodoodporny, mogliśmy nasze igraszki z sypialni przenieść do łazienki i przetestować jego działanie również pod prysznicem i w trakcie długiej kąpieli.

Jak czyścić pierścień erekcyjny Bathmate?

Utrzymanie pierścienia w czystości nie sprawia większych problemów. Wystarczy po każdym użyciu umyć go ciepłą wodą. Ja stosuję również specjalny toy cleaner do zabawek intymnych, aby mieć pewność, że elastomex, z którego wykonano pierścień, nie ulegnie uszkodzeniu i będzie służył mi jeszcze przez bardzo długi czas.

pierścień erekcyjny bathmate spartan

Pierścień erekcyjny Bathmate Spartan – moja opinia

Muszę szczerze przyznać, że jest to najciaśniejszy, a zarazem najlepiej wykonany niewibrujący pierścień erekcyjny, ze wszystkich, z których dotychczas korzystałem. W przyszłości zamierzam dokupić jeszcze pozostałe dwa, czyli Barbarian i Gladiator, aby trochę urozmaicić zabawy z moją partnerką.

Dla kogo pierścień erekcyjny Bathmate Spartan?

  • Dla mężczyzn, którzy chcą wywołać silniejszą erekcję
  • Dla par, które chcą wydłużyć czas trwania stosunku
  • Dla mężczyzn, którzy chcą opóźnić wytrysk
  • Dla par, które chcą urozmaicić życie seksualne

Oceń ten wpis

Średnia ocena: 5