Pierścienie erekcyjne Fifty Shades of Grey

Mocniejsza erekcja to silniejsze doznania podczas zbliżeń zarówno dla Ciebie, jak i Twojej partnerki. Wykorzystaj wyjątkowe pierścienie erekcyjne Fifty Shades of Grey i ciesz się z dłuższego i pełnego wrażeń seksu! 

pierścienie erekcyjne fifty shades of grey

Filtruj wyniki
Tryb pracy
Dostępność 24h
Filtruj wyniki

Klasyczny pierścień erekcyjny Fifty Shades of Grey A Perfect O

Prosty, a jednak skuteczny! Pierścień erekcyjny Fifty Shades of Grey A Perfect O z pewnością można określić jako klasyczny i prosty gadżet erotyczny. Wykonany z elastycznego silikonu medycznego pierścień jest dodatkiem do seksu, który nie zrobi Ci krzywdy. Rozciągliwy materiał jest łatwy w aplikacji, a po założeniu skutecznie uciska podstawę penisa. Dzięki temu przepływ krwi w prąciu przyspiesza, wzmacnia erekcję, która ponadto utrzymuje się dłużej. 

Wibrujący pierścień erekcyjny Fiftty Shades of Grey dla doznań kobiety

Wibrujący pierścień erekcyjny został zaprojektowany po to, by zapewnić przyjemność dla dwojga. Za wibracje odpowiada specjalna, większa nakładka z ukrytym wewnątrz silniczkiem, która masuje łechtaczkę kobiety podczas seksu. Wibracje przyczyniają się dla większych doznań nie tylko kobiety, ale również mężczyzny. Poza tym wibrujący ring pełni taką samą funkcję jak klasyczne pierścienie. Wzmacnia erekcję i wydłuża stosunek. 

Jak dobrać pierścień erekcyjny?

Elastyczne pierścienie erekcyjne dopasowują się do rozmiaru penisa, dlatego nie jest konieczne dokładne mierzenie członka na rzecz zakupu pierścienia. Wyjątek stanowią metalowe akcesoria tego typu, na przykład pierścień erekcyjny Fifty Shades of Grey I Want You. Now. Sztywna obręcz może okazać się za luźna, a wtedy nie będzie spełniała swojej funkcji. Podobnie, kiedy będzie za mała. Prawdopodobnie nawet nie da się jej wtedy założyć. Natomiast wszystkie pierścienie Fifty Shades of Grey wykonane z silikonu są odpowiednie dla każdego rozmiaru i możesz decydować się na nie bez mierzenia penisa.