Tenga

Tenga to producent jednych z najlepiej sprzedających się zabawek i akcesoriów erotycznych dla mężczyzn na całym świecie. Tę japońską markę założył Koichi Matsumoto w marcu 2005 roku. Jej siedziba główna znajduje się w Tokio. Japońskie masturbatory Tenga oferowane przez markę wyróżnia minimalistyczny, czasem zabawny design, ale przede wszystkim wysoka jakość produktów i elementów wykorzystywanych podczas projektowania i składania gadżetów erotycznych. tenga

Filtruj wyniki
Otwór
Zastosowanie
Miejsce stymulacji
Tryb pracy
Materiał
Filtruj wyniki

Bestsellerowe jajka Tenga Eggs masturbatory

Marka Tenga w swoim asortymencie posiada wiele oryginalnych masturbatorów o różnych kształtach, wielkościach i formach. Jednak największą popularnością cieszą się japońskie masturbatory Tenga w kształcie... jajek! Tenga Eggs to masturbatory jednokrotnego użytku, które świetnie sprawdzą się jako prezent niezależnie od okazji. Każdy z modeli, które oferuje nasz sex shop wysyłkowy, w ma inne wypustki i gwarantuje odmienne doznania. Te niewielkie Tenga masturbatory są idealne dla mężczyzn, którzy potrzebują odrobiny przyjemnego urozmaicenia zabaw solo.

Najlepsze masturbatory Tenga Air-Tech

Najlepsze masturbatory Tenga Air-Tech to sex gadżety dla mężczyzn, z których można korzystać wielokrotnie. Do wyboru są modele o różnych rozmiarach i intensywności stymulacji. Masturbatory Tenga Air-Tech Twist pozwalają dopasować ciasność do indywidualnych preferencji użytkownika. Z kolei masturbatory Air-Tech VC jest kompatybilny z nowym kontrolerem próżniowym Tenga oraz zapewnia najwyższą czułość ssania.

Nowoczesny masturbator Tenga Flip Zero

Nowoczesny masturtbator Tenga Flip Zero dostępny jest w dwóch wersjach – wibrującej i niewibrującej. Każdy z nich nasz sex shop oferuje w dwóch odmiennych kolorach – białym lub czarnym. Czarne wersje masturbatorów Tenga Flip Zero mają bardziej stymulujące wnętrze od ich białych odpowiedników. To sex gadżety dla wymagających mężczyzn, którzy poszukują nowych wrażeń w innowacyjnym wydaniu.

Masturbatory Tenga wielokrotnego użytku

Japońskie masturbatory Tenga na tle konkurencji wyróżnia różnorodność kształtów i niepowtarzalny, często zaskakujący design. Dzięki temu produkty marki Tenga świetnie sprawdzą się w ramach prezentu dla mężczyzny na każdą okazję. Dużą popularnością cieszą się masturbatory Tenga wielokrotnego użytku. Są to między innymi nowoczesne masturbatory Tenga Flip Zero oraz masturbatory dla mężczyzn Tenga Orb, jak również seria masturbatorów Tenga Air-Tech.

Tenga Warszawa sex shop

Najlepsze produkty erotyczne marki Tenga oferuje nasz sex shop wysyłkowy. Odwiedzając sex shop N69, znajdziesz nie tylko najpopularniejsze produkty tej japońskiej marki, ale również świeżutkie nowości! Zapraszamy do N69 sex shop Warszawa!