Kosmetyki erotyczne Fun Factory

W dbaniu o Twoje gadżety oraz wygodę w czasie seksu pomogą Ci kosmetyki erotyczne Fun Factory. Akcesoria zostały opracowane w taki sposób, by w wygodny i bezpieczny sposób zapewniać komfort w życiu erotycznym. 

Filtruj wyniki
Dostępność 24h
Filtruj wyniki
  1. Wysyłamy w 24h
    57,99 zł
    Fun Factory Cleaner spray do czyszczenia Fun Factory Cleaner spray do czyszczenia
  2. Wysyłamy w 24h BESTSELLER
    49,67 zł
    Fun Factory Toyfluid wodny żel nawilżający Fun Factory Toyfluid wodny żel nawilżający

Kosmetyki erotyczne, które warto mieć!

Niezbędne kosmetyki erotyczne, które nie tylko warto, ale również trzeba mieć, to dobry lubrykant na bazie wody oraz toy cleaner. Pierwszy zapewni wyjątkowy komfort podczas seksu, a drugi jest gwarancją 100% czystości posiadanych gadżetów erotycznych. Należy zadbać o to, by produkty te miały dobry skład, pozbawiony parabenów, olejów, czy innych składników, które mogą uczulać lub w inny sposób szkodzić wrażliwym strefom intymnym, lub prezerwatywom. Kosmetyki rekomendowane do użycia podczas seksu posiada marka Fun Factory. Wygodne w aplikacji i doskonałe do podróży sprawdzą się zarówno podczas seksu, jak i relaksu z akcesoriami erotycznymi.

Fun Factory Cleaner spray do czyszczenia zabawek erotycznych

Higiena zabawek erotycznych jest kwestią niezwykle ważną i nie można pomijać czyszczenia posiadanego gadżetu po użyciu. Spray do czyszczenia zabawek erotycznych Fun Factory Cleaner sprawia, że będzie to znacznie łatwiejsze. Wygodne opakowanie z dozownikiem jest proste w obsłudze. Mocna obudowa buteleczki zabezpiecza przed wydostaniem się płynu na zewnątrz. Skład również nie budzi wątpliwości: toy cleaner jest bezpieczny nie tylko dla wszystkich zabawek erotycznych, ale również dla skóry i zdrowia. 

Żel intymny idealny do zabrania w podróż: Fun Factory Toyfluid

Zamknięty w mocnym opakowaniu żel intymny Fun Factory Toyfluid to nic innego jak lubrykant na bazie wody. To świetny dodatek do seksu oraz do zabawek erotycznych każdego rodzaju. Chroni przed podrażnieniami i pomaga przy problemach związanych z suchością pochwy. Nie zawiera parabenów i nie uszkadza prezerwatyw. To kosmetyk idealny do zabrania w podróż, ponieważ opakowanie chroni przed wydostaniem się płynu na zewnątrz w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Dodatkowo produkt łatwo się zmywa i nie zajmuje dużo miejsca.