Masażery łechtaczki Fun Factory

Orgazm łechtaczkowy zapewnia najbardziej różnorodne i najintensywniejsze doznania. Spraw sobie przyjemność wybierając wyjątkowe masażery łechtaczki Fun Factory!

Filtruj wyniki
Dostępność 24h
Filtruj wyniki

Masażer łechtaczki z ruchomymi płatkami Fun Factory Volta

Masażer łechtaczki z ruchomymi płatkami Fun Factory Volta to do idealna propozycja dla kobiet lubiących mocne orgazmy łechtaczkowe. Rytmiczny ruch delikatnych skrzydełek wykonanych z hipoalergicznego silikonu medycznego stymuluje dopływ krwi i zwiększa wrażliwość waginy. Dzięki temu przyjemność ze stymulacji jest jeszcze większa! Co ciekawe, masażer łechtaczki z ruchomymi płatkami Fun Factory Volta sprawdzi się również jako masażer innych stref intymnych, jak wejścia do pochwy, okolice odbytu, sutki, penis czy moszna.

Najlepszy masażer łechtaczki Fun Factory Laya 2

Najlepszy masażer łechtaczki Fun Factory Laya 2 to niewielki gadżet erotyczny dla kobiet, które pragną mieć przyjemność zawsze na wyciągnięcie ręki. Ergonomiczny kształt masażera łechtaczki Fun Factory Lyla 2 doskonale dopasowuje się do dłoni i przylega do ciała. 6 intensywnych prędkości i 6 programów stymulacji pozwala na odprężający masaż nie tylko okolic intymnych, ale całego ciała.